Hala Stulecia

Kompleks położony jest w jednym z najstarszych parków miejskich w Europie – Parku Szczytnickim, na obszarze tzw. Wielkiej Wyspy pomiędzy kanałami Odry. Jest najważniejszym elementem historycznego kompleksu, który wraz z Wrocławskim Centrum Kongresowym (RCTB), Wrocławską Fontanną multimedialną, zabytkową Pergolą oraz przyległymi terenami zielonymi tworzy idealne miejsce spotkań w centrum Wrocławia. Hala Stulecia jest jednym z najpopularniejszych miejsc organizacji największych imprez o charakterze masowych. Wielofunkcyjność dostępnych powierzchni oraz wyposażenie w najnowocześniejsze urządzenia techniczne sprawiają, że odbywające się w niej wydarzenia – kongresy, konferencje, targi, zawody sportowe czy imprezy kulturalne – prezentują najwyższy poziom organizacyjny.

 

Zwiedzanie Hali Stulecia

Hala StuleciaWnętrze Hali Stulecia można zwiedzić odwiedzając Centrum Poznawcze. Ta niezwykłe interaktywne muzeum XXI wieku przedstawia zwiedzającym historię Hali Stulecia, genezę jej powstania i przemian na przestrzeni lat, wprowadzając jednocześnie w świat architektonicznych projektów przyszłości.

Uwaga! Ze względu na liczne wydarzenia wnętrze Hali Stulecia nie jest zawsze udostępniane zwiedzającym. Niezależnie od tego warto odwiedzić interaktywne Centrum Poznawcze.

Informacje o możliwości zwiedzania Hali Stulecia:

tel. 71 347 50 47
tel. 71 347 51 51
rezerwacja@halastulecia.pl

Sprawdź godziny otwarcia i ceny biletów >>

Odwiedź stronę Centrum Poznawczego >>

 

Galeria zdjęć

Zobacz więcej zdjęć >>