Agnieszka Chylińska – Forever Child Tour

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

04.11.2016 godz. 19:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Bilety w cenie : 69 zł, 99 zł

AGNIESZKA CHYLIŃSKA POWRACA Z NOWYM ALBUMEM

‘FOREVER CHILD’ JUŻ W SPRZEDAŻY

Bez zapowiedzi, bez singli przed premierą krążka. Z dnia na dzień, zaskakując wszystkich słuchaczy Agnieszka Chylińska wypuszcza swój nowy album, a wraz z nim teledysk.

Nowa płyta to muzyczny powrót po siedmiu latach przerwy. ‚Forever Child’ to zaskakująca i nieoczywista wypowiedź artystki, której twórczość zawsze cechowało przez Nią samą ukute hasło: ‚nigdy taka sama’. Tym razem Agnieszka Chylińska postanowiła połączyć i zintegrować  ‚pod jednym dachem’ rockową siłę swojego nietuzinkowego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Zwracając się muzycznie w stronę swoich początków artystka zaprasza nas w niezwykłą podróż.

‚Forever Child’ to ukłon w stronę wszystkiego co najpiękniejsze w najbardziej wyrazistych stylach muzycznych. Wyrazistych jak sama Agnieszka, która nieprzerwanie od dwudziestu lat zachwyca publiczność swoją konsekwencją w byciu ‚nigdy taką samą’.

Na oficjalnym kanale artystki na youtube dostępny jest teledysk do utworu ‚Królowa Łez’, pochodzącego z nowego krążka. Zobaczyć go można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=IrH_7r53EKY

Agnieszka Chylińska na facebook’u

Warner Music Poland na facebook’u

KUP BILET:

image001

 

 

 

Musiccompany.pl     Biletin.pl    Ticketpro     Eventim