Wrocławska Fontanna

Wrocławska Fontanna jest największą w Polsce i jedną z największych w Europie. Jej uroczyste otwarcie miało miejsce 4 czerwca 2009 roku przy okazji dwudziestej rocznicy pierwszych wolnych wyborów w powojennej Polsce. Usytuowana w malowniczym krajobrazie Parku Szczytnickiego, przy historycznym kompleksie Hali Stulecia oraz Wrocławskim Centrum Kongresowym, wzbudza zainteresowanie turystów z kraju i zagranicy. Zajmuje powierzchnię bliską 1 ha, a na jej dnie umieszczono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe.

UWAGA! W związku z ochłodzeniem i silnym wiatrem spektakl akrobatyczny „Cztery żywioły” przy Pergoli zaplanowany na 18 lipca na godz. 22:30 nie odbędzie się.

Bilety zakupione na 18 lipca na 22:30 będą ważne na wcześniejszy spektakl, który rozpocznie się godz. 21:30 – zapraszamy! Bilet będzie można wykorzystać także w inny dzień na wybrany spektakl do soboty włącznie. W celu zwrotu niewykorzystanych biletów na dziś na godz. 22:30 Organizatorzy proszą o kontakt z serwisem eBilet.pl.

! ZMIANA W HARMONOGRAMIE POKAZÓW WIECZORNYCH FONTANNY !

W związku z organizacją spektaklu akrobatycznego „Cztery żywioły” w dniach 11-14 oraz 16-21 lipca ostatni pokaz wieczorny Fontany Multimedialnej wyświetlany będzie o godz. 19:00. Od godz. 20:00 teren wokół Pergoli będzie w tych dniach zamknięty dla zapewnienia bezpieczeństwa imprezie masowej.

! ZMIANA W HARMONOGRAMIE POKAZÓW SPECJALNYCH FONTANNY !

W dwie najbliższe soboty (14 i 21 lipca) o godz. 21.30 i 22.30 na Pergoli odbywa się wydarzenie Spektakl akrobatyczny. Cztery żywioły przy Pergoli – występ akrobatów z Teatru Ocelot na tle pokazu specjalnego Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej (bilety są dostępne: https://bit.ly/2KvXeSF). W związku z organizacją wydarzenia w te dni bezpłatne pokazy specjalne nie odbędą się. W związku z tym w niedziele 15-tego oraz 22-ego lipca serdecznie zapraszamy na PODWÓJNE POKAZY SPECJALNE!

 15.07. o godz. 21:30 wyświetlimy pokazy „Dzień dobry Marylin” oraz „Marzenia”

 22.07. o godz. 21:30 wyświetlimy pokazy „Makro & Mikro Kosmos” oraz „Katedra Demokracji”

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.WROCLAWSKAFONTANNA.pl