Wrocławska Fontanna Multimedialna

Wrocławska Fontanna Multimedialna jest największą tego typu instalacją w Polsce i jedną z największych w Europie. Fontanna zajmuje powierzchnię bliską 1 hektara, a na jej dnie umieszczono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe. Usytuowana w malowniczym krajobrazie Parku Szczytnickiego, przy historycznym kompleksie Hali Stulecia oraz Wrocławskim Centrum Kongresowym, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem turystów z kraju i zagranicy. W jej najbliższym sąsiedztwie znajdują się także m.in. orientalny Ogród Japoński, Przystań Zwierzyniecka oraz Ogród Zoologiczny z Afrykarium.

W sezonie letnim (maj-wrzesień) pokazy dzienne prezentowane są codziennie od 10:00 do 17:00 o każdej pełnej godzinie. Pokazy wieczorne odbywają się od 18:00 do 21:00 o każdej pełnej godzinie. Ostatni pokaz wieczorny rozpoczyna się o godz. 21:40. Wodnym widowiskom towarzyszy muzyka klasyczna, współczesna, pop oraz ambient.

Weekendy oraz święta są okazją do podziwiania specjalnych pokazów fontanny. Wodne widowisko zsynchronizowane jest ze starannie dobraną muzyką, spektakularnym oświetleniem oraz multimedialnymi animacjami dając niesamowite wrażenie artystyczne.

PIĘKNA I BESTIA | POKAZ SPECJALNY

GALERIA

DODATKOWE INFORMACJE

WroclawskaFontanna.pl

Tel. 71 / 347 50 47