Koncert Sylwii Grzeszczak promujący nową płytę, która ukaże się 7.10.2016 r.

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

12.11.2016 godz. 19:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

bilety w cenie od 50 do 80 zł na www.lux.biletyna.pl

Wokalistka, kompozytor, autorka tekstów…jednym słowem człowiek orkiestra…szerszej publiczności dała się poznać poprzez współpracę z Liberem i niezwykły duet – połączenie młodzieńczej siły i doświadczenia, pięknego śpiewu i gry na fortepianie z elektryzującym rapem, który kolejny rok z rzędu podbija serca fanów w całej Polsce.

Ich największe hity „Co z nami będzie”, „Nowe szanse” czy „Mijamy się” długo utrzymywały się na szczytach największych polskich rozgłośni radiowych jak RMF Fm, Radio Zet czy Radio Eska.

Dla Sylwii ważną datą roku 2011 stał się 11 października – dzień premiery jej pierwszej solowej płyty pt. „Sen O Przyszłości”. Album ten jeszcze przed premierą uzyskał status złotej, a niecałe dwa tygodnie później pokrył się platyną, do dziś płyta sprzedała się prawie w 90-tysiącach egzemplarzy.

Album „Sen o przyszłości” stał się albumem roku 2011 w otwartym plebiscycie RMFon.pl, wygrywając m.in. z „21” Adele.

Klip „Sen o przyszłości” ogłoszono polskim teledyskiem roku 2011 w plebiscycie Interia.pl, gdzie zdecydowanie zwyciężył

z 19. produkcjami innych rodzimych artystów.

Pierwszą polską piosenką w plebiscycie na przebój roku 2011 RMF-FM okazały się „Małe rzeczy”.

8 marca 2013 odbyła się premiera pierwszego singla Sylwii Grzeszczak pt. „Flirt”  zwiastujący kolejny album „Komponując siebie”.

27 sierpnia 2013 odbyła się radiowa premiera trzeciego singla promującego album „Komponując siebie”, „Księżniczka”.

W kwietniu 2014 roku Artystka zdobyła trzy nominacje do Superjedynek,  odbywających się w ramach Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, w kategoriach: Super Artystka, Super Album (za Komponując siebie) i Super Przebój (za „Księżniczka”). 31 maja 2014 wokalistka wystąpiła podczas Festiwalu Top Trendy z utworem „Księżniczka” gdzie wygrała konkurs „Największe przeboje roku”, a tydzień później  później odebrała Superjedynkę w kategorii Super Artystka. 24 lipca album Komponując siebie uzyskał status podwójnie platynowej płyty za sprzedaż w ponad 60 tysięcznym nakładzie.

22 sierpnia na gali Eska Music Awards, Sylwia Grzeszczak otrzymała siódmą w swojej karierze statuetkę, pobijając tym samym rekord na największą liczbę zdobytych nagród

W lutym 2015 otrzymała również Telekamerę „Tele Tygodnia” w kategorii Muzyka.

„Tamta dziewczyna” to singiel promujący nowy album Artystki, którego premiera zaplanowana jest na jesień 2016 roku. Teledysk do utworu zaledwie 3 tygodnie po premierze osiągnął ponad 16 milionów odtworzeń !

Bilety do nabycia w Kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia , Salonach Empik , w sklepach Media Markt oraz na portalach :

BILETYNA.PL, KULTURAIROZRYWKA.PL   TICKETPRO.PL.