Supervisor cateringu

  Oferujemy :

  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • umowa zlecenie na okres próbny- żebyśmy się lepiej poznali – po okresie próbnym dla zainteresowanych umowa o pracę lub B2B
  • pracę w fajnym i zgranym zespole
  • zatrudnienie od zaraz (praca również w weekendy)

    Oczekujemy:

  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych jest warunkiem koniecznym
  • dobrej znajomości języka polskiego
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • dobrej organizacji pracy
  • wysokiego poziomu kultury osobistej
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjności
  • pozytywnej energii
  • zapału i entuzjazmu w działaniu
  • punktualności

    Co będzie należało do Twoich obowiązków:

  • nadzorowanie pracy obsługi podczas realizacji cateringowych
  • kontrola i planowanie obsługi na realizacjach
  • wspieranie managera cateringu w zarządzaniu cateringami
  • obowiązki obsługi kelnerskiej
  • współodpowiedzialność za rozliczenia finansowe i stany magazynowe

Proponowane wynagrodzenie: uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@halastulecia.pl z nazwą stanowiska w temacie wiadomości oraz z dopiskiem:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Wrocławskie Przedsiębiorstwo Hala Ludowa Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Wystawowa 1, w celu realizacji procesów rekrutacji”.