ZIMA NA PERGOLI

 

2031-2_HS_900x506

 ***********************************************************************************************************

 

Zdrowo z ZIMĄ NA PERGOLI!

 

Akcja Zima na Pergoli trwa, a najbliższy weekend obfitować będzie w aktywności na świeżym powietrzu i pod dachem. Oferta atrakcji adresowana jest zarówno do najmłodszych jak i  dorosłych, do aktywnych łyżwiarzy jak i amatorów ćwiczeń aerobowych.

 

Trener na łyżwach.

 

W najbliższą sobotę, tj. 21 stycznia, już od godziny 12:00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach pod hasłem Zima z trenerem osiedlowym. W programie przewidziano m.in.rodzinną rozgrzewkę na lodzie z trenerami osiedlowymi, gry i zabawy na lodzie, przeciąganie liny, mini hokej i inne konkurencje sportowe z niespodziankami. Zajęcia odbywać się będą do godziny 15:00. Aby wziąć udział w zajęciach z trenerem osiedlowym, nie będzie trzeba kupić biletu wstępu na lodowisko, wstęp dla jest bezpłatny ale wyłącznie dla uczestników zajęć w trakcie ich trwania. Przypominamy jednocześnie, że wypożyczenie sprzętu jest odpłatne.

 

Fitness niedziela.

Zdjęcie użytkownika Miasto w formie.

W niedzielę 22 stycznia rozpocznie się kolejna edycja projektu „Fitness na Pergoli” organizowanego cyklicznie przez Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”. Od godziny 14:00 w Sala Wielofunkcyjnej Wrocławskiego Centrum Kongresowego przy Hali Stulecia odbędą się zajęcia STRETCHING, poprowadzone przez Adriannę Kaźmierczak i Volodymyra Kudlyuka,  doświadczonych instruktorów ze Szkoły Tańca Esens Wrocław. Stretching to ćwiczenia siłowe, które powodują wydłużenie i uelastycznianie mięśni. Trening ten pozwala na rozciągnięcie mięśni, a tym samym zapobiega kontuzjom oraz sprawia, że ciało staje się bardziej gibkie. To idealne zajęcia dla osób, które dbają o siebie, jak również dobra rozgrzewka przed kolejnymi zajęciami.

Po ćwiczeniach będzie można skorzystać z konsultacji dietetycznych. Porad na temat właściwego komponowania posiłków oraz racjonalnej diety udzieli Grażyna Karczewska, doradca ds. żywienia.

Wstęp na ćwiczenia jest bezpłatny, uczestnicy otrzymają karty do zbierania punktów, dla najaktywniejszych z nich na zakończenie cyklu przewidziane są nagrody. Na treningi obowiązują ZAPISY – www.miastowformie.pl/pergolazima . Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które posiadają własną matę proszone są o jej zabranie. Pozostałe osoby będą mogły bezpłatnie wypożyczyć matę na czas trwania zajęć.

 ***********************************************************************************************************

Weekendowe zajęcia Fitness na świeżym powietrzu, atrakcje dla najmłodszych i rodziców na lodowisku w sąsiedztwie zimowej fontanny, to propozycje zespołu Hali Stulecia – organizatora akcji Zima na Pergoli.

Trener na łyżwach.
W najbliższą sobotę, tj. 14 stycznia, już od godziny 12:00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach pod hasłem Zima z trenerem osiedlowym. W programie przewidziano m.in. rodzinną rozgrzewkę na lodzie z trenerami osiedlowymi, gry i zabawy na lodzie, przeciąganie liny, mini hokej i inne konkurencje sportowe z niespodziankami. Zajęcia odbywać się będą do godziny 15:00. Aby wziąć udział w zajęciach z trenerem osiedlowym, nie będzie trzeba kupić biletu wstępu na lodowisko, wstęp dla jest bezpłatny ale wyłącznie dla uczestników zajęć w trakcie ich trwania. Przypominamy jednocześnie, że wypożyczenie sprzętu jest odpłatne.

 

 ***********************************************************************************************************

KOLEJNE TERMINY AKCJI: 21 i 22 stycznia oraz 4 i 18 lutego,

od 22 stycznia przez 6 kolejnych niedziel zajęcia Fitness. 

Szczegóły wkrótce!

 ***********************************************************************************************************

ZABAWY Z MIKOŁAJEM NA LODOWISKU PRZY HALI STULECIA.

Otwarcie Zimy na Pergoli już w najbliższy weekend!

W pierwszy grudniowy weekend Mikołaj na łyżwach otworzy zimowy sezon aktywności przy Hali Stulecia. Zimę na Pergoli rozpoczną sobotnie gry i zabawy na lodzie, w programie przewidziano również liczne konkursy na świeżym powietrzu, w otoczeniu świątecznego oświetlenia, przy akompaniamencie świątecznych przebojów.

   ***********************************************************************************************************

Jazda z Mikołajem na łyżwach.

W sobotę,  3 grudnia już od godziny 12:00 wszyscy chętni będą mogli wziąć udział w zajęciach pod hasłem Zima z trenerem osiedlowym.

W programie przewidziano m.in.rodzinną rozgrzewkę na lodzie z trenerami osiedlowymi, gry i zabawy na lodzie, przeciąganie liny, mini hokej i inne konkurencje sportowe z niespodziankami. Zajęcia odbywać się będą do godziny 15:00. Po godzinie 16:00 zaś do łyżwiarzy dołączy Mikołaj, który zaprosi do udziału w konkursach i zabawach z licznymi nagrodami i upominkami. Pomocnicy rozdawać będą słodkości dla najmłodszych. Aby wziąć udział w zajęciach i zabawach w dniu 3 grudnia, nie będzie trzeba kupić biletu wstępu na lodowisko, wstęp dla uczestników zajęć w trakcie ich trwania jest bezpłatny. Przypominamy jednocześnie, że wypożyczenie sprzętu jest odpłatne.

Prezentacja1

 

 ******************************************************************************************************************

  AKCJI PATRONUJE :

radio_eska

***********************************************************************************************************************

                

Więcej szczegółów dotyczących  funkcjonowania lodowiska dowiesz się ze strony : www.halastulecia.pl/lodowisko/