zima na pergoli – atrakcje!

Ostatni weekend atrakcji w ramach akcji Zima na Pergoli!

Wielu z tęsknotą wygląda pierwszych oznak wiosny, ale przy Hali Stulecia w najbliższy weekend zima jeszcze trwa. Ostatni weekend z akcją Zima na Pergoli rozpoczną zajęcia z trenerem osiedlowym na lodzie, w niedzielę biegi połączone z jazdą na łyżwach z Kobietą w Biegu , a wszystko z towarzyszeniem zimowej fontanny.

 

Aktywnie na lodzie.

W sobotę 20 lutego już od godziny 9:00 do późnych godzin wieczornych wszyscy amatorzy łyżwiarstwa będą mogli korzystać z lodowej tafli na wrocławskiej Pergoli. O godzinie 11:00 rozpoczną się gry i zabawy rekreacyjne, rozgrywki w unihokeja oraz inne konkursy sprawnościowe powadzone przez instruktorów w ramach Zimy z Trenerem Osiedlowym SZS. Zajęcia dedykowane są zarówno dzieciom jak i dorosłym, a Ci, którzy nie przyniosą własnych łyżew mogą, za kaucją, na miejscu skorzystać z wypożyczalni sprzętu sportowego.

 

Niedziela z Kobietą w Biegu.

Niedzielne atrakcje rozpocznie przebieżka połączoną  z jazdą na łyżwach zaplanowana na godz. 11:00. Wspólne bieganie po jednym z najstarszych parków w Europie – Parku Szczytnickim – poprzedzi rozgrzewka na Pergoli, konieczna przed pięciokilometrową trasą.

Spotkanie przeznaczone zarówno dla tych pań, które regularnie biegają, ale i dla tych, które chcą  w ten sposób rozpocząć nowy, aktywny etap swojego życia. Od 12:00 przewidziana jest druga część – wspólne ślizganie na tafli lodowiska.

WŚLIZGNIJ SIĘ W BIEGANIE!

HS plakat

 

 

 

Takie wyzwanie na niedzielę-21 lutego przed sobą i nami postawiła

Kobieta w biegu.

Spotkanie zarówno dla tych pań, które już biegają, ale i dla tych, które zaczynają swoją przygodę z bieganiem i chcą „wślizgnąć się w bieganie”.

 

 

IV urodziny Centrum Poznawczego Hali Stulecia.

„Architektoniczne wyścigi”, czyli emocjonująca gra na czas w kuluarach Hali Stulecia, zwiedzanie z przewodnikiem zakamarków obiektu UNESCO i wyjątkowy film o historii powstania Panoramy Plastycznej Dawnego Lwowa – to tylko niektóre z atrakcji przygotowanych z okazji IV URODZIN CENTRUM POZNAWCZEGO HALI STULECIA, jakie odbędą się w sobotę 20 lutego.

Urodzinowy program przygotowany został z myślą o młodszych i starszych uczestnikach. Miłośników tradycyjnych spacerów z przewodnikiem z pewnością ucieszy możliwość zwiedzenia wnętrza Hali Stulecia i miejsc niedostępnych na co dzień dla turystów, jak i przewidziane projekcje videomappingu. Dla zwycięzców przewidziane są wyjątkowe nagrody, drobny upominek czeka jednak na każdą drużynę.

 FITNESS NA PERGOLI 

Wszystkich wrocławian zapraszamy do udziału w czwartej edycji „Fitness na Pergoli”.  W ramach programu „Miasto w Formie” zaplanowane zostały zarówno zajęcia rozciągające jak i aerobowe. Spotkania odbywać się będą w sali wielofunkcyjnej we Wrocławskim Centrum Kongresowym, a zajęcia nordic walking zorganizowane będą w plenerze.

Bezpłatne treningi odbędą się w wybrane niedziele grudnia i stycznia w godz. 12.00-14.00. Uczestnicy zajęć sportowych otrzymają karty do zbierania naklejek za udział w zajęciach fitness. Najaktywniejsi na zakończenie otrzymają  upominki od „Miasta w Formie”.

Harmonogram:

  • 13.12.2016 r. (sala wielofunkcyjna), godz. 12.00-14.00
  • 20.12.2016 r. (sala wielofunkcyjna), godz. 12.00-14.00
  • 10.01.2016 r. (sala wielofunkcyjna), godz. 12.00-14.00
  • 17.01,.2016 r. (plener), godz. 12.00-14.00

 Zapisy ruszają 3 grudnia na stronie www.miastowformie.pl

df www

Zima z trenerami osiedlowymi

Pierwsza odsłona „Zimy z trenerami osiedlowymi” odbędzie się już w Mikołajki 6 grudnia w godzinach od 12:00 do 15:00. Kolejne zajęcia zaplanowane zostały na miesiące styczeń i luty. W zimowym programie będzie można wziąć udział we wspólnej rozgrzewce, grach i zabawach rekreacyjnych na lodzie, mini unihokeju w dwuosobowych zespołach. Wydarzenie związane jest z promocją The World Games 2017.

Ważne!

Udział i wstęp na lodowisko w trakcie zajęć jest bezpłatny. Warunkiem nieodpłatnego korzystania z lodowiska jest uczestnictwo w prowadzonych zajęciach na lodzie. Organizator nie zapewnia łyżew ani kasku. Istnieje natomiast możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu  - SPRAWDŹ OFERTĘ TUTAJ.

df www 1