WYZWANIE SMAKU PEPSI

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

20.08.2014 godz. 12:00 - 24.08.2014 godz. 20:00

Miejsce

Plac pod Iglicą, Tereny zewnętrzne

Bilety

Wstęp wolny!

Wrocław, 13 sierpnia 2014 r. – Już od środy 20 sierpnia 2014 r. ekipa Wyzwania Smaku Pepsi będzie rozkręcać zabawę we Wrocławiu. Wszystkich mieszkańców miasta czeka duża dawka wrażeń podczas próbowania napojów i odkrywania swoich preferencji smakowych. Na placu pod Iglicą, przy Hali Stulecia, dostępnych będzie aż 6 stanowisk Wyzwania Smaku Pepsi, gdzie będzie można spróbować także nowej Pepsi Max. Każdy, kto podejmie wyzwanie dostanie specjalny wakacyjny gadżet! Zabawa potrwa do niedzieli 24 sierpnia 2014 r. 

W sobotę, 23 sierpnia, do ekipy Wyzwania Smaku Pepsi we Wrocławiu dołączy Mikołaj, którego znamy z wakacyjnego spotu reklamowego Pepsi [zobacz video…]

Mikołaj na wakacjach żyje chwilą i chętnie podejmuje najróżniejsze wyzwania! W Giżycku sprawdził się w slalomie na rolkach, w Świnoujściu wypłynął pontonem w morze z zapasem Pepsi i dostarczał orzeźwienie plażowiczom, a w Kostrzynie nad Odrą zagrał koncert z uczestnikami Wyzwania Smaku Pepsi. Tym razem będzie przemierzał miasto w poszukiwaniu krasnali, których jak wiadomo we Wrocławiu nie brakuje! Jego zadanie to cyknąć sobie „selfie” z jak największą liczbą krasnoludków. Można podnieść mu poprzeczkę wysoko, lajkując misję na profilu Pepsi na Facebooku – im więcej lajków, tym więcej krasnoludków musi uwiecznić na swoich zdjęciach Mikołaj.

To już druga edycja tej legendarnej kampanii w Polsce. W ubiegłym roku podczas kilkudziesięciu eventów ponad 87 000 osób wzięło udział w Wyzwaniu Smaku, a 64% z nich wybrało smak Pepsi. Informacje o zbliżających się eventach Wyzwania Smaku Pepsi w całej Polsce oraz misjach Mikołaja w kolejnych miastach można znaleźć na profilu Pepsi na Facebooku oraz na stronie www.pepsi.pl.

Smak lata to smak Pepsi_KV