Wrocław Night O-Fight (WNOF)

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

17.02.2015 godz. 18:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Zgłoszenie na zawody kosztuje 10 zł + koszt wypożyczenia karty SI - 2 zł

Wrocław Night O-Fight to impreza biegu na orientację skierowana zarówno do profesjonalistów jak i amatorów. Uczestnicy biegają po specjalnie oznakowanych trasach. Ich celem jest odnalezienie wszystkich punktów zaznaczonych na mapie, a wygrywa ten, kto zrobi to najszybciej. Na zawodach można startować w grupie (kategoria MIX) oraz indywidualnie (kategoria A, B lub C), trasy różnią się i dostosowane są do stopnia zaawansowania biegacza. Przed startem każdy z uczestników może skorzystać z pomocy i porady profesjonalnych biegaczy na orientację.

Tym razem impreza będzie miała miejsce we wnętrzach Hali Stulecia. Na to wydarzenie zostanie przygotowana dokładna mapa hali, a punkty będą rozmieszczone w korytarzach na 3 piętrach.

Wrocław Night O-Fight to szósta edycja imprezy popularyzującej bieg na orientację wśród lokalnej społeczności. Jej organizatorami są działacze oraz biegacze sekcji orientacji sportowej w klubie WKS Śląsk Wrocław. Bieg na orientację to jedna z dyscyplin The World Games Wrocław 2017.

WNOF15_baner_duzy_CZARNY_PK

Zgłoszenia przez formularz:

http://goo.gl/F0viqN

ORGANIZATOR:

Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej,

ul. Borowska 1-3,

50-529 Wrocław

 http://bno.pl/index.php/nasze-zawody/wnof