GALOWY KONCERT TERCETU EGZOTYCZNEGO Z OKAZJI 55-LECIA ZESPOŁU

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

30.09.2018 godz. 18:00

Miejsce

Bilety

Wstęp wolny za okazaniem wejściówki (odbiór wejściówek we Wrocławskim Centrum Seniora oraz w Centrum Poznawczym Hali Stulecia).

Tercet Egzotyczny to legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół powstał jesienią 1963 roku. Uwielbiany przez słuchaczy zdobywa kolejne pokolenia fanów. Tercet Egzotyczny nagrał 26 albumów i otrzymał 17 złotych, 3 platynowe i jedną diamentową płytę. Koncertował na najbardziej prestiżowych scenach muzycznych świata: Carnegie Hall, Radio City w Nowym Jorku czy Paryskiej Olimpii. Występował z największymi gwiazdami, takimi jak: Charles Aznavuor, Linda Ronstadt, Engelbert Humperdinck i Boby Vinton. Zespół zebrał znakomite recenzje w New Jork Times i nie tylko.

Tercet Egzotyczny pozostał wierny swoim pierwotnym ideałom artystycznym i estetycznym. Dzisiaj znak rozpoznawczy zespołu to pełna energii i prawdy muzyka o inspiracjach latynoamerykańskich oraz barwna i pełna rozmachu oprawa artystyczna. W tym roku zespół obchodzi jubileusz 55-lecia istnienia. Z tej okazj zapraszamy Państwa na wyjątkowy, galowy koncert jubileuszowy.

W programie:

  • premiera najnowszej płyty zespołu pt. „Nieposkromiona Życia Samba”;
  • duety z zaproszonymi Gośćmi – wystąpią: Krzysztof Antkowiak, Zbigniew Czwojda, Katarzyna Dziewiątkowska, Zbigniew Lesień, Jan Miodek, Jerzy Skoczylas, Robert Zaborski oraz zespoły Girls on Fire i Ogień;
  • ekspozycja kolekcji Muzeum Tercetu Egzotycznego przeniesionego tymczasowo z Lubinia (wystawa to kilkaset pamiątek związanych z legendą zespołu, w tym m.in. estradowe stroje, biżuteria, złote i diamentowe płyty, instrumenty, plakaty i dokumenty).

 Wstęp wolny za okazaniem wejściówki (odbiór wejściówek we Wrocławskim Centrum Seniora oraz w Centrum Poznawczym Hali Stulecia).