TARGI PRACY CAREER EXPO WE WROCŁAWIU

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

24.11.2015 godz. 11:00 - 24.11.2015 godz. 19:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

wstęp wolny

Jeśli zastanawiasz się nad zmianą pracy lub dopiero planujesz swoją karierę – targi Career EXPO to coś dla Ciebie! Przyjdź i porozmawiaj z przedstawicielami ponad 80 firm, załóż konto na www.careerexpo.pl i pobierz darmowy bilet wstępu!

Podczas Career EXPO odwiedzający przez cały dzień mają dostęp do rekruterów firm, którzy chętnie przedstawią specyfikę pracy w interesującym kandydata segmencie oraz drogę aplikowania na poszczególne stanowiska. Lista wystawców oraz ich opis znajduje się na stronie internetowej (www.careerexpo.pl/Lista-firm)

STREFA SZKOLEŃ

Targom Career EXPO towarzyszy kilkanaście szkoleń podnoszących kompetencje uczestników w różnych dziedzinach. Pełna lista szkoleń wraz  opisem oraz możliwość zapisu znajdują się na stronie internetowej: www.careerexpo.pl.

STREFA SZYBKIEJ REKRUTACJI

Niepodważalną wartością targów pracy Career EXPO jest możliwość błyskawicznego zrekrutowania się na dane stanowisko. Każdy wystawca, który oferuje taką możliwość, jest oznaczony specjalnym emblematem z napisem „Szybka rekrutacja”. Ci rozmówcy, którzy spełnią podstawowe wymagania danej firmy, zostają zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną w wyodrębnionej części targów, której wynik może skutkować bezpośrednim zatrudnieniem kandydata. Na rozmowę z konkretną firmą można również umówić się wcześniej za pośrednictwem serwisu www.careerexpo.pl

 STREFA ROZWOJU

Do dyspozycji odwiedzających pozostają eksperci i doradcy z zakresu zarządzania karierą, profesjonalnego wizerunku w social media, tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz kompetencji zawodowych.

STREFA MERYTORYKI

Przez cały czas trwania Career EXPO na ogólnodostępnej scenie targów trwają inspirujące prelekcje i debaty z najbardziej uznanymi autorytetami z zakresu rekrutacji i rynku pracy, a także z prezesami firm. Opisy debat oraz sylwetki prelegentów znajdują się na stronie internetowej. Tam również można zarezerwować sobie miejsce siedzące.

 

Udział w Career EXPO jest darmowy, konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja. Najlepiej to zrobić za pośrednictwem serwisu:www.careerexpo.pl, skąd można pobrać swój darmowy, imienny bilet. Istnieje również możliwość rejestracji za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony z systemem operacyjnym Android, do pobrania ze sklepu Google Play.