Targi Mother & Baby

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

16.05.2015 godz. 10:00 - 17.05.2015 godz. 17:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Dorośli 15 zł . Dzieci bezpłatnie. Skakańce i dmuchańce dla dzieci bezpłatnie.

ZAPRASZAMY 16 – 17 MAJA DO HALI STULECIA WE WROCŁAWIU JUŻ OD 10:00

Targi Mother & Baby to największe w Polsce targi kierowane do rodziców spodziewających się dziecka oraz do rodziców tych najmłodszych pociech do 6 r.ż.
Sprawdzone Targi od dziewięciu lat odbywające się w takich miastach jak: Warszawa, Gdańsk, Kraków i Wrocław.

To wyjątkowa okazja do SUPER ZAKUPÓW i nie tylko.

STREFA MEDYCZNA:
Bezpłatne konsultacje medyczne dla kobiet w ciąży USG i ktg dla kobiet w ciąży, a także bezpłatne badanie stomatologiczne i laryngologiczne dla dzieci. Poza tym dostępne będą konsultacje z zakresu medycyny estetycznej, dietetyczne i alergologicznej. Również na targach badanie wad postawy u dzieci oraz stóp dziecięcych z dostosowaniem odpowiedniego obuwia.

STREFA WYSTAWCÓW:

Ponad 80 Wystawców z branży dziecięcej zaoferuje swoje produkty młodym i przyszłym rodzicom. Firmy z branży: wózki dla dzieci, foteliki do samochodu, ubranka dla dzieci, bielizna ciążowa, buciki dla dzieci, pościel dziecięca, butelki, smoczki, pieluchy, kocyki, zabawki itp.

STREFA WARSZTATÓW I WYKŁADÓW: Jak przygotować się do porodu? Znieczulenie przy porodzie tak czy nie? Czy potrafisz udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku? (warsztaty), Jak wiązać chusty i czy są dobre dla kręgosłupa dziecka? (warsztaty) Jak dobrze zapiąć dziecko w foteliku i jak dobrać dobry fotelik? (warsztaty)

POZA TYM:

Warsztaty wiązania chust, warsztaty fotelikowe, wyścigi raczkujących Maluchów, tatusiowie w ciąży , pokazy mody, fitness z maluszkami, warsztaty udzielania pierwszej pomocy dziecku oraz ciekawe wykłady.

WYJĄTKOWA OKAZJA DLA DZIECI – PREMIERA Agi Bagi!

Przedpremiera bajki AGI BAGI ! Malowanie postaci razem z dziećmi! Konkursy i zabawy dookoła bajki!

Liczne konkursy z nagrodami dla najmłodszych, plac zabaw  z animacjami dla dzieci , dmuchańce – skakańce oraz atrakcje dla całej Rodziny.

PLAC ZABAW – LEGO DUPLO!!!

CASTING DLA DZIECI DO SERIALI I TELEWIZJI!

LICZNE KONKURSY I ZABAWY PRZEZ CAŁY DZIEŃ:  a w nich do wygrania foteliki dla dzieci, wyjazdy do SPA dla rodziny, samochód na weekend, kosmetyki, zabawki i wiele innych.

ZAPRASZAMY  16-17 maja do Hali Stulecia już od 10:00

Szczegółowy program również na www.motherandbaby.pl

572x368