Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

27.03.2015 godz. 10:00 - 29.03.2015 godz. 18:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Kasy - w dniu targów 15 zł – normalny 12 zł – ulgowy 7 zł – grupowy (szkoły, uczelnie)

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD to jedno z najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży budowlanej w Polsce.

TARBUD posiada ugruntowaną pozycję na rynku lokalnym i ogólnopolskim. Jest platformą spotkań i wymiany doświadczeń pomiędzy producentami, specjalistami w poszczególnych branżach oraz klientami.

Targi Budownictwa i Wyposażanie Wnętrz TARBUD 2015 to z jednej strony kontynuacja tradycji największych na Dolnym Śląsku spotkań branży budowlanej, z drugiej zaś przestrzeń prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej, ekologicznego i ekonomicznego podejścia do architektury.

TARBUD to trzy dni prezentacji producentów, dostawców materiałów i usług budowlanych, wykonawców inwestycji oraz producentów wyposażenia wnętrz. To także okazja do spotkań z przedstawicielami instytucji finansujących budownictwo, udziału w wykładach i warsztatach.

Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz TARBUD to praktyczne pomysły i źródło inspiracji dla każdego, kto urządza dom, mieszkanie lub ogród.

INFORMACJT_2015_baner-554-260pxE: 

Biuro Targów: 71/ 347 50 02,
tarbud@halastulecia.pl

www.tarbud.wroclaw.pl