Targi
Budownictwa i Kamieniarstwa
Tarbud 2018

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

23.03.2018 godz. - 25.03.2018

Miejsce

Hala Stulecia, Plac pod Iglicą

Bilety

Bilety w cenie 7zł, 12zł i 15 zł.

32.edycja  Targów Budownictwa i Kamieniarstwa TARBUD zaplanowana została na weekend 23-25 marca 2018 roku.

W  trakcie trwania targów Hala Stulecia zmieni się w przestrzeń do  prezentacji nowatorskich rozwiązań w obszarze ekologicznego i ekonomicznego podejścia do budownictwa, architektury, wyposażenia wnętrz, projektowania przestrzeni zewnętrznej. Zastosowanie  kamienia w budownictwie, jego właściwości użytkowe oraz dekoracyjne, metody  i narzędzia obróbki,  to jeden  z  ważnych działów Tarbudu.

Spotkaniom branży budowlanej i kamieniarskiej  towarzyszy szereg  wydarzeń  przygotowywanych z myślą o odwiedzających. Na Targach będzie można zasięgnąć porad specjalistów w zakresie, np.: sztuki projektowania przestrzeni mieszkalnej,   ważnych aspektów prawnych zakupu lub sprzedaży nieruchomości,  wyboru energooszczędnych materiałów i urządzeń.  Poza wiedzą teoretyczną, uczestnicząc w licznych warsztatach,  będzie można posiąść wiele praktycznych umiejętności potrzebnych dla wykonania samodzielnie remontu czy napraw w domu.

W zamyśle organizatorów jest stworzenie przestrzeni, w której  będzie można prześledzić proces powstawania domu od momentu wyboru projektu do momentu oddania pod klucz w pełni wyposażonego „M”.

banerek

Zainteresowanych Wystawców oraz odwiedzających  odsyłamy do strony: http://tarbud.wroclaw.pl/tarbud-2018/ 

oraz na FB : https://www.facebook.com/tarbudwroclaw/