Students’ Science Expo

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

03.10.2018 godz. 9:00 - 03.10.2018 godz. 17:30

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

95 zł za uczestnictwo | Bezpłatne dla oglądających

Students’ Science Expo są to pierwsze w kraju targi kół na skalę ogólnopolską, które odbędą się 3 października we wrocławskiej Hali Stulecia.

Celem projektu jest stworzenie miejsca połączeń wielu różnych środowisk społecznych – studentów, pracowników naukowych, przedsiębiorstw i obywateli z całej Polski. Students’ Science Expo to idea ekspozycji najnowszych osiągnięć naukowych, organizacyjnych i konstrukcyjno-inżynieryjnych studentów polskich szkół wyższych. Jest to jednocześnie pokazanie potencjału naukowego polskich studentów i zaprezentowanie wpływu inwestycji w szkolnictwo wyższe na rzeczywiste rezultaty rozwoju młodych ludzi. To oni ze swoimi innowacyjnymi pomysłami i wynalazkami, już w niedalekiej przyszłości, staną się nowym kołem zamachowym polskiej gospodarki. Jest to wprowadzenie czynnika stymulującego dla polskich przedsiębiorstw, które dzięki promocji wydarzenia na skalę ogólnopolską, mogą zainteresować się wsparciem merytorycznym i finansowym działalności studenckich kół naukowych.

Wydarzenie stwarza okazję do podniesienia poziomu działań kół naukowych i ich projektów. We wrześniu odbędą się szkolenia z zakresu przygotowania prezentacji biznesowych, po odbyciu których uczestnicy będą mieli szansę na skonsultowanie prezentacji i przedstawienie ich podczas dedykowanej sesji tematycznej w ramach konferencji towarzyszącej wystawie.

 


 Koszt uczestnictwa: 95 zł (rejestracja na stronie: www.sse.pwr.edu.pl). Dla oglądających – udział bezpłatny.

 

Organizator: 

Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej
Fundacja Manus

www.sse.pwr.edu.pl
sse@pwr.edu.pl