Spektakl akrobatyczny „CZTERY ŻYWIOŁY”

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

11.07.2018 godz. 21:30 - 21.07.2018 godz. 22:30

Miejsce

Pergola

Bilety

Ceny w przedsprzedaży: 12/17/32 zł (bilet ulgowy, normalny, na taras widokowy). Ceny w kasach przed spektaklem: 15/20/35 zł (bilet ulgowy, normalny, na taras widokowy).

Wrocławska Fontanna Multimedialna i Teatr Ocelot zapraszają na pokazy spektaklu akrobatycznego pt. „Cztery żywioły”. Mieszkańcy i goście Wrocławia będą mogli uczestniczyć w tym akrobatyczno-wodnym show w dniach 11-14 oraz 16-21 lipca.

Po raz pierwszy pokaz Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej zostanie połączony ze sztuką ludzkiego ruchu i tańca. Tytułowe „Cztery żywioły” ujarzmią artyści Teatru Ocelot z Legnicy, który został założony przez Bogdana Zająca, artystę Cirque du Soleil i trzykrotnego Mistrza Świata w akrobatyce sportowej. Bogdan Zając od lat przygotowuje do występów podopiecznych teatru, dzięki czemu Ocelot realizuje widowiska na najwyższym poziomie artystycznym i technicznym, zapewniając widzom na całym świecie niezapomniane emocje.

Tym razem pod opieką dyrektor artystycznej Beaty Zając, grupa artystów z Teatru Ocelot przygotowała przedstawienie zainspirowane siłami natury, które opowie o relacjach człowieka z żywiołami za pomocą artystycznych środków wyrazu takich jak taniec, akrobatyka, ewolucje powietrzne i taniec z ogniem. Wszystkie występy odbywać się będą na tle znanego i lubianego pokazu specjalnego Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, wyposażonej w 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe. Widowisko z pewnością zachwyci zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Terminy pokazów:
11-14 oraz 16-21 lipca,
godz. 21:30 i 22:30 (dwa pokazy każdego dnia)

Czas trwania spektaklu: ok. 20 minut

Miejsce: Pergola przy Hali Stulecia

BILETY:
W przedsprzedaży* w serwisie eBilet.pl bilety w niższych cenach (bilety w niższej cenie na dany dzień można kupić do północy dnia poprzedniego; sprzedaż online na dany dzień prowadzona jest do godz. 14:00; bilety są dostępne również w kasach przed wejściem na teren Pergoli przed spektaklem – kasy otwierają się o godz. 18.30).

Ceny w przedsprzedaży:
12/17/32 zł (bilet ulgowy, normalny, na taras widokowy)

Ceny w kasach przed spektaklem:
15/20/35 zł (bilet ulgowy, normalny, na taras widokowy)

Teatr Ocelot jest prowadzony przez Fundację Ocelot, która część wpływów z biletów na swoje widowiska przeznacza na działalność statutową w zakresie edukacji artystycznej i sportowej oraz działalności medycznej na rzecz zawodników i sportowców.