Zakończenie sezonu wrocławskiej fontanny w sobotę 31 października

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

31.10.2015 godz. 19:00 - 31.10.2015 godz. 22:00

Miejsce

Bilety

Wstęp na teren Pergoli jest bezpłatny. Istnieje możliwość podziwiania wodnego widowiska z tarasu widokowego Wrocławskiego Centrum Kongresowego w cenie 5 zł/os. Bilety dostępne są w dniu wydarzenia w holu głównym WCK.

Pozostało tylko 5 dni do zakończenia sezonu 2015 fontanny przy Hali Stulecia. Od 1 maja br. przez pół roku była atrakcją przyciągającą na pergolę tysiące wrocławian, jak również gości z kraju i zagranicy. W najbliższą sobotę wyświetlone zostaną najważniejsze, dotychczasowe pokazy specjalne.

Noc spektakli.

Zwieńczeniem sezonu 2015 Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej będzie blisko dwugodzinny seans sześciu pokazów specjalnych. Powstawały one na przestrzeni ostatnich siedmiu lat, począwszy od otwarcia w 2009 roku i na stałe wpisały się w program Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej. W najbliższą sobotę, czyli 31 października już od godziny 19:00 wyświetlone zostaną „Piękna i Bestia”, „Marzenia”, „Mikro i Makrokosmos”,  „Cztery Żywioły”, „Katedra Demokracji” oraz tegoroczny „Dzień Dobry Marilyn”.

Siedem lat działalności.

Wrocławska Fontanna Multimedialna została uroczyście otwarta 4 czerwca 2009 r. z okazji dwudziestej rocznicy pierwszych wolnych wyborów w powojennej Polsce. Jako jedna z największych w Europie, wyróżnia się wyjątkowym otoczeniem historycznego kompleksu Hali Stulecia. W sezonie (od maja do końca października) Wrocławska Fontanna Multimedialna jest czynna  w godzinach 10:00-22:00. Na co dzień, o każdej, pełnej godzinie uruchamiany jest program muzyczny, który wieczorem wzbogacony jest o kolorowe światła. Pokazy specjalne, czyli spektakle będące połączeniem światła, dźwięku, animacji wyświetlanej na wodnym ekranie i innych efektów specjalnych, prezentowane są w weekendy oraz święta, zgodnie z harmonogramem.

Zakończenie sezonu wrocławskiej fontanny w sobotę 31 października:

  • godz. 19:00 – sobota, 31 października: Noc wszystkich spektakli Wrocławskiej Fontanny

hero baner 1