Specjalne pokazy fontanny na weekend 15-16 sierpnia

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

15.08.2015 godz. 22:00 - 16.08.2015 godz. 22:00

Miejsce

Bilety

Wstęp na teren Pergoli jest bezpłatny. Istnieje możliwość podziwiania wodnego widowiska z tarasu widokowego Wrocławskiego Centrum Kongresowego w cenie 5 zł/os. Bilety dostępne są w dniu wydarzenia w holu głównym WCK.

Wrocławska Fontanna jest jedną z największych atrakcji na turystycznej mapie Wrocławia. W każdym sezonie wodne pokazy podziwiają tysiące turystów z kraju i zagranicy. Usytuowana w malowniczym krajobrazie Parku Szczytnickiego, przy historycznym kompleksie Hali Stulecia oraz Wrocławskim Centrum Kongresowym. Zajmuje powierzchnię bliską 1 ha, a na jej dnie umieszczono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe. W jej najbliższym sąsiedztwie znajdują się także m.in. orientalny Ogród Japoński, Przystań Zwierzyniecka oraz Ogród Zoologiczny z Afrykarium. Pergola otaczająca multimedialną instalację jest jednym z najchętniej odwiedzanych zielonych obszarów tej części miasta.

SPECJALNE POKAZY WROCŁAWSKIEJ FONTANNY W DNIACH 15-16 sierpnia:

  • godz. 22:00 – sobota, 15 sierpnia: Katedra Demokracji i Dzień dobry Marilyn
  • godz. 22:00 – niedziela, 16 sierpnia: Piękna i Bestia oraz Dzień dobry Marilyn

Informujemy, że od soboty 8 sierpnia wracają pokazy Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej na Pergoli przy Hali Stulecia. Fontanna zostanie uruchomiona już w godzinach porannych. W weekend zgodnie z harmonogramem odbędą się również wieczorne pokazy specjalne. Pragniemy poinformować, że do dnia całkowitego usunięcia awarii Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej uruchomiona zostanie w trybie awaryjnym.

hero baner 1