Specjalne pokazy fontanny na weekend 1-2 sierpnia – POKAZY ODWOŁANE!

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

01.08.2015 godz. 22:00 - 02.08.2015 godz. 22:00

Miejsce

Bilety

Wstęp na teren Pergoli jest bezpłatny. Istnieje możliwość podziwiania wodnego widowiska z tarasu widokowego Wrocławskiego Centrum Kongresowego w cenie 5 zł/os. Bilety dostępne są w dniu wydarzenia w holu głównym WCK.

W  związku z awarią Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej, w najbliższych dniach wszystkie pokazy (dzienne, wieczorne oraz specjalne) zostają odwołane.

Wrocławska Fontanna Multimedialna, fot. Dawid FrikPrzyczyną usterki jest uszkodzenie systemu sterującego, które miało miejsce podczas burzy w dniu 19 lipca br. Informujemy, że trwają intensywne prace mające na celu zlokalizowanie oraz jak najszybsze usunięcie usterki. W związku z awarią Wrocławska Fontanna Multimedialna będzie nieczynna do odwołania.

Bieżące informacje dotyczące przywrócenia prawidłowego trybu funkcjonowania Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej będziemy zamieszczać na stronie www.halastulecia.pl oraz oficjalnej stronie Hali Stulecia na Facebooku pod adresem www.facebook.com/halastulecia.

Przepraszamy za utrudnienia!

Wrocławska Fontanna jest jedną z największych atrakcji na turystycznej mapie Wrocławia. W każdym sezonie wodne pokazy podziwiają tysiące turystów z kraju i zagranicy. Usytuowana w malowniczym krajobrazie Parku Szczytnickiego, przy historycznym kompleksie Hali Stulecia oraz Wrocławskim Centrum Kongresowym. Zajmuje powierzchnię bliską 1 ha, a na jej dnie umieszczono aż 800 punktów świetlnych, 300 dysz wodnych oraz 3 dysze ogniowe. W jej najbliższym sąsiedztwie znajdują się także m.in. orientalny Ogród Japoński, Przystań Zwierzyniecka oraz Ogród Zoologiczny z Afrykarium. Pergola otaczająca multimedialną instalację jest jednym z najchętniej odwiedzanych zielonych obszarów tej części miasta.

SPECJALNE POKAZY WROCŁAWSKIEJ FONTANNY W DNIACH 1-2 sierpnia:

  • godz. 22:00 – sobota, 1 sierpnia: Pokaz z okazji 71. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego
  • godz. 22:00 – niedziela, 2 sierpnia: Dzień dobry Marilyn / Nowy Pokaz Fontanny – POKAZ ODWOŁANY

hero baner 1