Sławek Uniatowski – METAMORPHOSIS – koncert z zespołem

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

27.10.2019 godz. 19:00

Miejsce

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

79,00 / 89,00 / 99,00 zł

Sławek Uniatowski – koncert z zespołem, promujący płytę „METAMORPHOSIS” czyli autorskie kompozycje do tekstów własnych, Tomasza Organka, Michała Zabłockiego oraz Janusza Onufrowicza. Teksty traktują o miłości, przyjaźni, przemijaniu, nadziei i akceptacji samego siebie. Skłaniają do refleksji.

Muzyka to połączenie jazzu, soulu, popu z lekką dawką rytmów brazylijskich. Na koncercie nie zabraknie wybranych utworów z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego, Franka Sinatry czy Andrzeja Zauchy. Sławek Uniatowski to wybitny wokalista, multiinstrumentalista oraz autor muzyki i tekstów piosenek. Jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku największego amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Buble.

W zeszłym roku został laureatem nagrody Magazynu Fashion dla najlepiej ubranego Artysty w kategorii kultura. Koncerty Sławka Uniatowskiego z zespołem, charakteryzuje wyjątkowa atmosfera, bardzo dobry kontakt z publicznością.

Bilety dostępne na eBilet.pl, wybranych bileterniach i w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Organizator: 

CopaLaMusica