SLAP w/ Function [OSTGUT TON, Infrastructure New York], VSK [CRSR]

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

27.11.2015 godz. 22:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

https://biletprosze.pl/event/30

27 listopada, po niemalże roku, wracamy do naszej wrocławskiej wizytówki – Sali Cesarskiej w Hala Stulecia, gdzie rok temu do rana przygrywał nam Answer Code Request.

Teraz przyszedł czas na jego przyjaciela z wytwórni – Function‚a. Nasz gość, to jeden z założycieli kultowego Sandwell District, wydający dla Ostgut Ton (OFFICIAL) i Infrastructure New York. Na codzień rezydent klubu Berghain / Panorama Bar (OFFICIAL), gdzie jego hipnotyczne, wielogodzinne sety pomagają zagubić się w dzwięku w techno Mekce.

Obok niego stanie młoda, utalentowana, włoska krew, która już robi bałagan w techno-świecie – VSK. Do tego Polska reprezentacja w najczystszej postaci – Piotr Klejment z rodzimej wytwórni Technosoul plus nasi SLAPowi gracze – Michał Jabłoński ze swoim nietuzinkowym live actem i Spectribe, grający b2b z naszym nowym, nieznanym światu nabytkiem – SIENNem.

Industrialne i unikalne przestrzenie wypełnione naszą świadomą publiką, połączone z naszym dobrze Wam znanym i bardzo cenionym przez wszystkich sympatyków klarownego dźwięku soundsystemem, stworzy coś, co na długo pozostanie w Waszej pamięci. Obiecujemy.

line up

Function ( Ostgut Ton (OFFICIAL)Infrastructure New York ) //USA
VSK ( CRS recordings ) // Rzym
Piotr Klejment ( Technosoul ) // Warszawa
Michał Jabłoński LIVE ( SLAP ) // Warszawa
Spectribe b2b SIENN ( SLAP ) // Wrocław