PWPW Krajowa Liga Zapaśnicza

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

14.11.2017 godz. 17:00

Miejsce

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

wydarzenie ma charakter imprezy charytatywnej , cegiełki w cenie 10 zł

AZ Supra Brokers Wrocław VS UNIA Racibórz

Wrocław idzie po medal!

Wrocławska drużyna zapaśnicza AZ Supra Brokers Wrocław jest liderem grupy B w Krajowej Lidze Zapaśniczej i ma ogromne szanse na wejście do finałów.

Zapraszamy na mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej we Wrocławiu, na którym zmierzą się zapaśniczki i zapaśnicy ze światowej czołówki. AZ Supra Brokers Wrocław w swoim trzecim meczu sezonu zmierzy się z UNIĄ Racibórz. Nad Wrocławską drużyną czuwa Józef Tracz, 3 krotny medalista olimpijski w zapasach.

Zapasy to starożytna i szlachetna dyscyplina, która reprezentuje najbardziej ogólnorozwojowy sport świata zarówno dla dzieci jak i dorosłych, dzięki czemu na spotkaniach PWPW KLZ panuje rodzinna, bezpieczna atmosfera.

PWPW Krajowa Liga Zapaśnicza to zawodowa, profesjonalnie zorganizowana liga o innowacyjnej formule rozgrywek, będąca ukłonem w stronę kibiców. Dziewięcioosobowe, mieszane drużyny damsko-męskie i niezwykle widowiskowa forma spotkania sprawia, że warto zainteresować się zapasami.

Bilety w formie charytatywnej cegiełki. Kupując bilet wspierasz rozwój i cele fundacji „Akademia Zapasów Józefa Tracza”.

Cegiełki będzie można nabyć przy wejściu na salę za 10 zł.