Pożar w Burdelu. Fabryka Patriotów
- Rockopera Narodowa

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

05.10.2017 godz. 19:00

Miejsce

Bilety

bilety w cenie : 109 zł, 129 zł, 149 zł, 169 zł

Podczas nocnego głosowania sejm przyznaje milionową dotację z budżetu na 2017 rok kontrowersyjnej metodzie leczenia bezpłodności – nacjotechnologii. Nacjobiznes staje się główną gałęzią gospodarki a w całej Polsce powstają oddziały Fabryki Patriotów. Poznań, Szczecin, Katowice, Kraków, Warszawa i Wrocław – to tam, w zaprojektowanych przez najlepszych architektów ośrodkach, Polki będą rodziły i wychowywały nowe pokolenia – na oczach widzów. Fabryka Patriotów to nie tylko inwestycja demograficzna, ale także patriotyczny reality show, pełen mrożących krew w żyłach porodów, efektownych opętań i nawróceń, a przede wszystkim bohaterów, których pokocha cała Polska.

Nie radzisz sobie po rozwodzie? Jesteś singielką a marzysz o rodzinie? Chcesz poświęcić życie czemuś a nie wiesz czemu? Dołącz do wspólnoty. Zrób rewolucję. Spełnij sen przodków o Wielkiej Polsce. Zatrudnij się w Fabryce Patriotów.

Jesteś gotów?

Najgorętszy towar w całym kraju. Kilkunastu aktorów. Zjawiskowy BurdelBand i niepokorne Żelazne Waginy na żywo. Telewizja BurdelTV – jedyna prawdziwa telewizja w kraju. Lasery i bajery, cyrk magii i ściemy, a przede wszystkim gorący patriotyzm i troska o Ojczyznę za niewygórowaną cenę.

 

obejrzyj zwiastun spektaklu

 

Nie bądź obojętny – Fabryka Patriotów czeka.

Bilety do nabycia na EVENTIM.PL