Polska Noc Kabaretowa 2020

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

14.05.2021 godz. 20:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

80-250 zł

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

„Szanowni Państwo,

z uwagi na panującą sytuację związaną z pandemią SARS-CoV-2, jesteśmy zmuszeni do zmiany terminu Polskiej Nocy Kabaretowej 2020 zaplanowanej na dzień 06.11.2020r. we Wrocławiu.

Wydarzenie odbędzie się 14 maja 2021 r., o godzinie 20:00.

Zmianie ulega data wydarzenia oraz godzina. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Pozdrawiamy


Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek!

 

Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

 

Bilety dostępne na stronie eBilet.pl, w kasie Hali Stulecia, a także w salonach Media Markt oraz na stronach kabaretowebilety.pl i biletynakabarety.pl.

 

Organizator: 

P.W. LUX Jerzy Grazda Północna 4, Szczecin

koncert@op.pl

www.polskanockabaretowa.pl