WYDARZENIE PRZEŁOŻONE / Polska Noc Kabaretowa 2020

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

06.11.2020 godz. 19:30

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

80-250 zł

Komunikat organizatora ws. przesunięcia wydarzenia:

Polska Noc Kabaretowa 2020 odbędzie się w Hali Stulecia 6.11.2020 r. o godzinie 19.30.
Bilety z 15.03.2020 r. zachowują ważność.

Do 17.03.2020 r. istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów. W tym celu prosimy kontaktować się z punktami zakupu biletów. Po tym terminie automatycznie bilet zostanie automatycznie przeniesiony na 6.11.202 r.”


Panie i Panowie! Przed Wami jedyne tego typu widowisko kabaretowe. Dziewiąta edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to rozrywka, jakiej nie doświadczył jeszcze żaden człowiek!

 

Po raz pierwszy w rolę prowadzących wcieli się duet rodem z Hollywood. Urok, czar, wyczucie i profesjonalizm to tylko kilka z ich licznych walorów. Kobieta o stu twarzach, milionie wcieleń i niezliczonym tłumie fanów. U jej boku mężczyzna czarujący, błyskotliwy i nieprzewidywalny. Adrianna Borek oraz Igor Kwiatkowski, bo o nich mowa, zabiorą Was w świat amerykańskich gal, największych światowych widowisk. Polska Noc Kabaretowa to kompilacja blasku Las Vegas, rozmachu Broadwayu i niezapomnianych doznań wprost z Los Angeles.

 

Bilety dostępne na stronie eBilet.pl, w kasie Hali Stulecia, a także w salonach Media Markt oraz na stronach kabaretowebilety.pl i biletynakabarety.pl.

 

Organizator: 

P.W. LUX Jerzy Grazda Północna 4, Szczecin

koncert@op.pl

www.polskanockabaretowa.pl