POLSKA NOC KABARETOWA 2015

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

19.06.2015 godz. 20:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Bilety w cenie od 70 zł do 130 zł HALA STULECIA, EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN, KABARETOWEBILETY.PL, BILETYNAKABARETY.PL, TICKETPRO.PL.

z udziałem Kabaretu Moralnego Niepokoju, Kabaretu Paranienormalni, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Skeczów Męczących i Ireneusza Krosnego

Zgodnie z dewizą, ze śmiech to zdrowie kolejna edycja największego cyklicznego widowiska kabaretowego w Polsce dotyczyć będzie tematyki służby zdrowia. Jeszcze weselej, jeszcze bardziej absurdalnie i na niezmiennie najwyższym artystycznym poziomie. W niemal czterogodzinnym show na scenie pojawią się Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki oraz Ireneusz Krosny. Na stanowisko prowadzącego Polską Noc Kabaretową wraca Kabaret Skeczów Męczących – zespół, który jak nikt inny wgryzł się w tematykę szpitalną, a polską publiczność w całym kraju wielokrotnie zabrał ze sobą m.in. do psychiatryka.

U nas jak w NFZ – kolejki po bilety już się ustawiają, a grono profesjonalnych specjalistów w dziedzinie rozśmieszania zajmie się Wami fachowo i z uśmiechem na ustach. 

KASA BILETOWA: 71 / 347 51 51

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie: www.polskanockabaretowa.pl

572x368