Polska Noc Kabaretowa 2018

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

23.11.2018 godz. 20:00 - 23.11.2018 godz. 00:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

80-200 zł

Zabawa stulecia – świętujemy 100-lecie Niepodległości!

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko rozrywkowe, które od lat w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ponownie zaskoczymy Was składem artystów, którzy zasilą w tym roku szeregi niezwykłej Ekipy PNK i zupełnie nowym programem złożonym z premierowych skeczy, które rozbawią was do łez.

Na przekór stereotypom pokażemy, że Polacy potrafią świętować z pompą i na wesoło. Polska od stu lat jest niepodległa! Przez cały rok będziemy przemierzać Polskę z programem przygotowanym specjalnie na tę okoliczność. To wyjątkowa rocznica, którą uczcimy w absolutnie szalony sposób. Jesteśmy niezwykle radosnym, kreatywnym i dumnym narodem i taki też będzie wspólny kabaretowy wieczór, na który serdecznie zapraszamy. Niemal 4 godziny nieprzewidywalnych zwrotów akcji, zaskakujących puent i wspólnego świętowania wraz z czołówką polskiego kabaretu . Autorem scenariusza Zabawy Stulecia jest Robert Górski.

Siódmą już edycję Polskiej Nocy Kabaretowej poprowadzi po raz pierwszy Kabaret Moralnego Niepokoju. W Polskiej Nocy Kabaretowej 2018 wystąpią również: Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kabaret Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących oraz niezrównany Igor Kwiatkowski.


Bilety w cenie 80-200 zł dostępne są w kasie biletowej Hali Stulecia, na stronie eBilet.pl, w salonach EMPiK, sklepach sieci Media  Markt oraz Saturn a także na stronach internetowych kabaretowebilety.pl, biletynakabarety.pl i biletin.pl.

 

Organizator: 

P.W. LUX Jerzy Grazda, ul. Północna 4, Szczecin

koncert@op.pl

www.polskanockabaretowa.pl