Nadzwyczajny Koncert Dwa Żywioły

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

27.09.2015 godz. 19:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Bilety w cenach: sektory D/B 80zł, sektor A2 130 zł, sektor A1 150 zł, sektor P 180zł, VIP 250 zł do nabycia: Ticketpro.pl, Biletin.pl, Salony Empik, Media Markt, Saturn

572x368 aaaPołączenie dwóch żywiołów, nadzwyczajny  koncert  z udziałem Aleksandry Kurzak i Krzysztofa Cugowskiego. Całość uzupełni wielka orkiestra symfoniczna Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu, Chór Filharmonii Lubelskiej „Lutnia Lubelska” i Lwowski Państwowy Akademicki Chór Męski „Dudaryk”.  Łącznie z chórem na scenie wystąpi ponad 120 osób!

Aleksandra Kurzak to światowej sławy, absolutnie najlepsza polska śpiewaczka operowa. Regularnie występuje na najważniejszych scenach i estradach świata, takich jak: Metropolitan Opera w Nowym Jorku, La scala w Mediolanie czy Covent Garden w Londynie.

Bardzo rzadko można ją podziwiać na polskich scenach, tym bardziej jest to niesamowita okazja, usłyszeć ten anielski głos i to w mieście z którego pochodzi i z którym jest duchowo związana.

Krzysztof Cugowski to ikona polskiego rocka. Przez wiele lat wspólnie z zespołem Budka Suflera tworzył niezapomniane przeboje takie jak „Takie Tango”, „Bal Wszystkich Świętych” czy „Jest taki samotny dom”.

Będzie to superprodukcja z udziałem Filharmonii Sudeckiej oraz chóru Filharmonii Lubelskiej. Na wielopoziomowej scenie wystąpi w sumie ponad 120 osób. Więcej informacji: www.koncertdwazywioly.pl

oficjalna strona projektu – tutaj