Mistrzostwa Świata 2014, mecz Serbia – Kamerun

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

07.09.2014 godz. 20:15

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Bilety na ticketpro.pl oraz w punktach sprzedaży : lista punktów http://www.ticketpro.pl/jnp/gdzie-kupic-bilety/index.html

mistrzostwa_siatkowka

Wielka siatkówka wraca do Wrocławia

Od 31 sierpnia do 7 września we Wrocławiu rozegrana zostanie faza grupowa FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014. – We Wrocławiu stworzymy prawdziwe siatkarskie święto – zapowiada wrocławski ambasador mistrzostw świata, Maciej Jarosz. .

Reprezentacja Polski podczas mistrzostw świata we Wrocławiu zmierzy się z Argentyną, Australią, Kamerunem i Wenezuelą (pierwszy mecz grupowy Polacy rozegrają z Serbią na Stadionie Narodowym w Warszawie). Oprócz wspaniałego widowiska sportowego we Wrocławiu zapowiada się prawdziwe święto siatkówki. Bilety na mecze rozeszły się błyskawicznie. Do stolicy Dolnego Śląska przyjadą kibice z całej Polski, a także świata. Nie trzeba wspominać o oprawie i atmosferze jaka będzie panowała na hali. Warto jednak przypomnieć, że wiele atrakcji czeka też kibiców, którzy nie zdołali kupić biletów na MŚ. We Wrocławiu będzie ogromna Strefa Kibica, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Cały Wrocław będzie żył siatkówką, to będzie niezapomniane kilka dni. Wszystkich serdecznie zapraszamy do Wrocławia i do kibicowania naszej reprezentacji. Oby w Hali Stulecia dobrze rozpoczęła drogę po medal FIVB MISTRZOSTW ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014.

dOJAZD siatkówka