MIKOŁAJKI W CENTRUM POZNAWCZYM HALI STULECIA

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

27.11.2020

Miejsce

Centrum poznawcze

Mikolaj LED 640x192 CPHS NR 2

Moc atrakcji czeka nas 6 grudnia w Centrum Poznawczym Hali Stulecia. W mikołajkową sobotę będziemy mogli przenieść się do fabryki zabawek św. Mikołaja, samodzielnie ozdobić domowe pierniczki, a w pracowni ozdób świątecznychprzygotować własne dekoracje na choinkę.

Mikołajki w Centrum Poznawczym Hali Stulecia rozpoczną się o godzinie 9:00 i potrwają do 17:00. Wszystkie dzieci do 16 r.ż. będą mogły wziąć udział w wydarzeniu bezpłatnie.Bilety obowiązywać będą jedynie opiekunów, którzy zapłacą 10zł/os. Udział w przygotowanych atrakcjach nie będzie dodatkowo płatny. Na miejscu przygotowana zostanie także strefa cateringowa, gdzie będzie można kupić ciepłe napoje, coś słodkiego oraz przekąski.

DLA DZIECI:

W mikołajkowym programie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych uczestników. Wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z interaktywnej podłogi oraz przygotować list do św. Mikołaja pod okiem animatorek. Dodatkowo w przygotowanej pracowni ozdób świątecznych dzieci będą wykonywać dekoracje na choinki, a odwiedzając fabrykę zabawek św. Mikołaja stworzą własną zabawkę. Wspólnie z rodzicami będzie można również ozdobić domowe pierniczki, które przygotuje specjalnie na ten dzień znana blogerka kulinarna Jola Caputa.

DLA DOROSŁYCH:

Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla dorosłych uczestników. W trakcie wydarzenia będzie można spotkać się z autorką bloga kulinarnego „Przepisy Joli” oraz nabyć jej najnowszą książkę z przepisami. Czasami zastanawiamy się, co możemy dać drugiej osobie w prezencie. Nie musi być to zawsze drogi prezent. Ważne, aby był funkcjonalny. Właśnie taka jest moja książka z przepisami. Jest praktycznym poradnikiem dla osób, które cenią sobie domowy smak, tradycyjne potrawy, ale także chcą gotować zdrowo i ekonomicznie! – mówi Jola Caputa, autorka bloga „Przepisy Joli”. Natomiast w przygotowanej strefie wypoczynku będzie można napić się herbaty i kawy oraz poczytać wybrane numery Muratora, które będą rozdawane nieodpłatnie. W trakcie wydarzenia będzie również możliwość zwiedzania Centrum Poznawczego Hali Stulecia, multimedialnej wystawy o historii Hali Stulecia oraz przemianach, jakie zaszły w architekturze Wrocławia.

***

Centrum Poznawcze Hali Stulecia, ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław

Partnerem wydarzenia jest blog PrzepisyJoli

Patronat medialny: Architektura – Murator oraz portal Wroclaw.pl