Międzynarodowe Targi Turystyczne 2015

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

27.02.2015 godz. 10:00 - 01.03.2015 godz. 15:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Kasy w dniu targów ceny od 10 zł

Jeśli masz w sobie odrobinę motywacji zapraszamy Cię na kolejną, już siódmą, edycję Międzynarodowych Targów Turystycznych, które odbędą się w dniach 27 luty- 1 marca, w Hali Stulecia, we Wrocławiu. W piątek i sobotę zapewnimy Ci atrakcje od 10 do 17, a w niedzielę do 16.

W tym roku będzie okazja, aby wysłuchać, poznać oraz zainspirować się m.in Aleksandrem Dobą- pierwszym człowiekiem na świecie, który samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z Afryki do Ameryki Południowej, czy Krzysztofem Wielickim dla którego zdobycie góry mierzącej 8 tysięcy to nie problem.

Gościem specjalnym będzie także Nela, ośmioletnia reporterka i podróżniczka, która opowie o wyprawach okiem dziecka oraz Piotr Kraśko, znany i ceniony dziennikarz telewizyjny. Oprócz nich, w ramach Festiwalu Podróżników wystąpi jeszcze ponad 10 obieżyświatów.

Targi odbywają się we Wrocławiu – stolicy  Dolnego Śląska. Region ten jest w tym roku współorganizatorem Targów. Na swoim stoisku zaprezentuje wiele regionalnych atrakcji i produktów.  Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia!

Jak wszyscy dobrze wiemy podróże łączą się nie tylko z poznawaniem nowych miejsc, ale także kosztowaniem smaków, dlatego też Festiwal Kulinarny na czele z Josephem Seeletso, byłym jurorem w Top Chef, zabierze nas w podróż na różne kontynenty. Dla osób lubiących odpoczywać przy lampce wina oferujemy warsztaty sommelierskie.

Koniecznie zabierzcie na Targi swoje dzieci. Przygotowaliśmy dla nich ciekawe atrakcje. Makiety dinozaurów, makiety kolejkowa i strefa zabawy na pewno zatrzymają was na dłużej, a wspomniana wyżej Nela, mała reporterka zaciekawi je swoimi podróżami.

W tym roku przygotowaliśmy dla naszych odwiedzających wyjątkowo dużo konkursów z nagrodami – wśród nich wejściówki do wrocławskich obiektów sportowych, kulturalnych, wyjazdy weekendowe, rejsy statkiem a nawet… zagraniczne wyjazdy wakacyjne!

Na niemałej powierzchni zaprezentuje się także Strefa Kultury, dzięki której będzie okazja do zapoznania się z ofertami muzeów wrocławskich. A może przekona Cię Strefa Sportu, w której trenerzy zmotywują Cię do aktywnego i zdrowego trybu życia?

Przez cały czas trwania imprezy ponad 150 wystawców będzie gotowych, aby odpowiedzieć na twoje pytania dotyczące rejonów Polski i świata. Różnego rodzaju konkursy, w tym wyjazdy wakacyjne oraz rejsy statkiem, wiele atrakcji i niespodzianek dla dzieci, a to wszystko w jednym miejscu!

Serdecznie zapraszamy Cię do kreatywnego spędzenia czasu wraz z rodzinami oraz przyjaciółmi! Daj się zainspirować!

572x368

 

ORGANIZATOR:

MTT sp. z o.o.

p.olczak@mttwroclaw.pl

www.mttwroclaw.pl