MAMAVILLE TARGI WROCŁAW VOL.10

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

20.09.2020 godz. 10:00 - 20.09.2020 godz. 17:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

cena: 10 zł

Najpopularniejsze Targi dla Mamy i Dziecka po raz 10 we Wrocławiu. Wjedny miejscu będzie można zobaczyć kilkudziesięciu polskich projektantów i producentów, związanych z tematyką macierzyństwa, a do tego premiery i nowości rynkowe!
Mamaville skupia marki kreatywnych mam, zgodnie z ideą aktywizacji przedsiębiorczości kobiet, wspierania polskich źródeł pochodzenia towarów, naturalnych surowców i autorskich projektów.
Mini miasto Mamaville, to jeden dzień pełen atrakcji, wykładów oraz zakupów u oryginalnych, polskich projektantów i firm związanych z tematyką ciąży, macierzyństwa i rodzicielstwa.
Macierzyństwo, to nowy rozdział w życiu każdej rodziny, a Targi Mamaville, to idea, która Wam przybliży tę nową ekscytującą przygodę życia. 20 września z nami, to świetny pomysł na niedzielne, rodzinne spędzenie czasu – będziemy Was rozpieszczać!
STREFA ZAKUPÓW
Jeśli szukacie:
• Ubrań dla kobiet w ciąży czy po porodzie,
• Idealnej wyprawki dla Waszego malucha,
• Akcesoriów i dodatków do pokoju dla Waszego dziecka,
• Wózków czy fotelików, • Zabawek, wydawnictw,
• Ubrań, butów, czapek, kurtek i całego asortymentu dziecięcego od niemowlaka do starszaka,
to targi Mamaville są właśnie dla Was.
STREFA EDUKACYJNA
Edukacja i rozrywka dla całej rodziny, czyli najnowsze i najbardziej przydatne wykłady dla rodziców, związane z tematyką macierzyństwa, prowadzone przez doświadczonych prelegentów. Warsztaty i wykłady są bezpłatne, lecz z uwagi na ograniczoną ilość miejsc obowiązują zapisy.

Biletu do kupienia on line: https://bit.ly/biletywro10