DAWID PODSIADŁO – MAŁOMIASTECZKOWA TRASA

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

04.11.2018 godz. 20:30

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

69-149 zł

Pięć miast, tylko pięć koncertów i całkiem nowa muzyka – Dawid Podsiadło znowu rusza w trasę koncertową!

Po półtorarocznej przerwie w aktywności artystycznej Dawid Podsiadło wraca do show-biznesu. Singiel „Małomiasteczkowy” zapowiadający trzecią płytę artysty został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez fanów, w ciągu tygodnia osiągając ponad 3 mln wyświetleń w serwisie Youtube oraz klasyfikując się na pierwszym miejscu najczęściej odtwarzanych polskich utworów na platformie Spotify.

Nowy album, którego premierę zaplanowano na jesień 2018 r., według deklaracji artysty będzie wypełniony muzyką do tańca.

– Po dwóch solowych albumach, gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chcę ludziom przekazać na tych nagraniach – wyznaje Dawid Podsiadło.

Powrotowi Dawida na scenę będzie towarzyszyć „Małomiasteczkowa” trasa koncertowa, w wyjątkowej oprawie wizualnej, do której wykonawca zdążył nas już przyzwyczaić. Artysta odwiedzi tylko pięć miast i przewrotnie do nazwy, będą to największe miasta i aglomeracje, a koncerty odbędą się w halach widowiskowych mogących pomieścić kilkanaście tysięcy widzów.

Warto przypomnieć, że tuż przed tym, kiedy z końcem 2016 roku Dawid ogłosił przerwę od działań muzycznych (w tym koncertowania), wszystkie ogłoszone przez niego biletowane koncerty wyprzedały się błyskawicznie (ponad 45 tyś sprzedanych biletów), a w samej Warszawie Artysta zgromadził ponad 15 tyś fanów na 5 koncertach na przestrzeni jednego roku.

Strategicznym partnerem wydarzenia jest bank Credit Agricole.


Bilety w cenie 69-149 zł dostępne są w kasie biletowej Hali Stulecia, a także w serwisie eBilet.pl, na stronach www.goodtaste.pl, www.eventim.pl/good-taste, www.goingapp.pl oraz w aplikacji Going a także w punktach sprzedaży w salonach Empik, Saturn i Media Markt.

Organizator:

Good Taste Production Sp. z o.o.
www.goodtaste.pl
bilety@goodtaste.com.pl