Maleńczuk gra Młynarskiego

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

09.03.2018 godz. 19:00

Miejsce

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

Bilety w cenie 99 zł, 129 zł, 139 zł

I część

Maciej Maleńczuk, artysta – jak powszechnie wiadomo – nieobliczalny, zabierze swoich fanów w podróż do korzeni: mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania.

„Stęsknionych za barwą mojego głosu – doceniających piękno i siłę moich tekstów, zapraszam na koncert Z NAJWIĘKSZYMI PRZEBOJAMI”.

II część

„Cztery dni przed śmiercią Wojciecha Młynarskiego skończyłem materiał na nową płytę z jego piosenkami. Chciałem, żeby jeszcze zaakceptował wybór tekstów. Był już zbyt słaby, żeby się z kimkolwiek spotykać, porozumiewaliśmy się za pośrednictwem Janka
Młynarskiego” – mówił Maleńczuk we wspomnieniu Wojciecha Młynarskiego.

„Maleńczuk gra Młynarskiego” to płyta, u której źródeł tkwi poczucie misji – przypomnienie nam Młynarskiego, którego tak naprawdę nie znamy. Maciej Maleńczuk zagłębił się w utwory Młynarskiego i wybrał dwanaście utworów w różnych okresów jego
twórczości. W interpretacjach Maleńczuka piosenki, wybrane według klucza, który sam artysta nazywa politycznym, celnie punktują dzisiejszy „świat ten źle pomyślany”, w którym „poczciwy szewc zwyciężył smoka, a korzystają barany”.

Bilety do nabycia na portalach  :

www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl , www.eventim.pl, oraz w salonach Empik i kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia