Lato na Pergoli

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

19.07.2014 godz. 10:00 - 20.07.2014

Miejsce

Pergola, Tereny zewnętrzne

Bilety

Wstęp wolny

Dla wszystkich, którzy szukają odpoczynku od miejskiego zgiełku czeka „Lato na Pergoli”- cykl weekendowych imprez, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze niż myślicie! Przez wszystkie weekendy lipca i sierpnia czekać będą na Was liczne atrakcje – sportowe, kinowe, kulinarne, nie zapomnimy oczywiście o naszych najmłodszych miejskich urlopowiczach – dzieciach!

Szczegółowy harmonogram Lata na Pergoli w lipcu:

11. 07 – godz. 22.30 Kino Letnie

12.07  – Ten dzień adresowany jest do wszystkich miłośników sportu – a zwłaszcza fanów piłki nożnej. WKS Śląsk Wrocław zaprasza na prezentację drużyny przed kolejnym sezonem: zobaczymy  drużynę w nowych strojach, w programie  spotkanie z piłkarzami, liczne konkursy i atrakcje.

13.07 – Sport na Pergoli – fitness, joga, Nordic Walking, CrossFit, boiska do gry w badmintona, siatkówka – dla dzieci i dorosłych. Naszym gościem będzie  Klub Szachowy „Polonia”.

Godz.16:00 – pokaz gotowania na żywo , szef kuchni Hotelu Plaza i znany propagator lokalnych produktów żywnościowych Zbigniew Koźlik pokaże jak stworzyć z regionalnych składników wyjątkowe danie. Dodatkowo na miejscu będzie można się zapoznać z ofertą lokalnych producentów żywności.

HS_LNP_zaslepka-01