Koncert Sylwestrowy
Jacek Wójcicki z Zespołem

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

31.12.2018 godz. 20:00

Miejsce

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

od 149 zł do 199 zł

Jacek Wójcicki od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową. Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Każdy jego koncert spaja niepowtarzalna osobowość sceniczna, tworząca kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show.

 

Repertuar to pozycje doskonale znane publiczności: „nieśmiertelne” przeboje Grechuty, Demarczyk, Sinatry, Bocellego i innych, piosenki filmowe(m.in. z „Ostatniego dzwonka”), ale także nowe propozycje… w towarzystwie Zespołu instrumentalnego: pianino, gitara akustyczna, perkusja, skrzypce i gitara basowa.

„Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” – tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki.

Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne. Dziś tak samo jak wtedy, gdy debiutował w Piwnicy, warto go słuchać i podziwiać.

 


 Bilety w cenie od 149 zł do 199 zł nabycia w kasie biletowej Hali Stulecia, w bileterniach: www.kupbilecik.pl, Eventim.pl, biletyna.pl, ebilet.pl oraz w sieciach Empik, Media Markt oraz Saturn.

 

Organizator: 

FUNDACJA LOVE THE MUSIC
ul. Gabrieli Zapolskiej 4 /16
Kielce 25-435