Kids for Kids – koncert najwspanialszych bajkowych piosenek!

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

01.12.2019 godz. 17:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Dorośli 39,00-79,00 PLN | Dzieci do lat 3, siedzące na kolanach rodziców – wchodzą bezpłatnie (wymagany dokument potwierdzający wiek dziecka) | Cena biletu dla dziecka 3-14 lat – 39,00 PLN (wymagany dokument potwierdzający wiek dziecka)

Najbardziej pożądany prezent Mikołajkowy dla Twojego dziecka!!!

Koncert najwspanialszych bajkowych piosenek! Spektakularne widowisko muzyczno-multimedialne w wykonaniu wrocławskiej Młodzieżowej Akademii Musicalowej oraz Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective. Gościnnie wystąpi Grupa Akrobatyczna Everest.

Kids for Kids jest wydarzeniem cyklicznym, które na stałe wpisuje się w kalendarz eventowy Wrocławia. Przyświeca mu idea wzajemnej inspiracji, zabawy, motywacji i edukacji młodych osób. Organizatorzy wierzą, że dzieci i młodzież odkrywają i rozwijają swój potencjał w rozmaitych okolicznościach.

Będzie to niezwykłe spotkanie z ponad 250 utalentowanymi, młodymi Wrocławianami, którzy staną na scenie, aby przenieść nas w magiczny świat, pokazując jak talent, wzajemne wsparcie, życzliwość i systematyczna praca, czynią cuda!

Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji towarzyszących podczas wydarzenia, w tym  upominek dla każdego uczestniczącego w koncercie dziecka.

Szefem projektu, mającego za zadanie otworzyć ludzkie serca i umysły, jest  Krystyna Wróblewska wraz z zespołem agencji Wróblewska Business Event.

Przewidziane są darmowe wejściówki na wydarzenie dla dzieci z wrocławskich domów dziecka.

Bawmy się i pomagajmy!

Ważne informacje:

  • Spektakl dla dzieci i dorosłych w każdym wieku.
  • Czas trwania 1,5 godziny.

 

Bilety dostępne na eBilet.pl oraz w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Organizator: 

Wróblewska Business Event