KAMP! | Let’s play in Centennial Hall

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

05.10.2018 godz. 20:00

Miejsce

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

od 49 zł

KAMP! to jeden z najważniejszych polskich zespołów elektronicznych, autorzy remiksów dla Brodki czy Dawida Podsiadło oraz hymnu Męskiego Grania 2017. Na swoim koncie mają albumy „KAMP!” i „Orneta”, a także występy na największych festiwalach oraz tak ważnych imprezach jak amerykańskie SXSW czy brytyjskie The Great Escape. Po prawie trzech latach od ostatniego albumu KAMP! powraca z nową płytą i wyrusza w trasę koncertową, aby w 12 miastach zaprezentować na żywo świeży materiał.

KAMP! powracają z trzecim, studyjnym albumem, którego premiera zaplanowana jest na 17 września. Pierwszym utworem promującym materiał jest „Don’t Clap Hands”. Jak opowiada Radek – producent zespołu: ”Don’t Clap Hands” to połączenie melodyjności i piosenkowości debiutanckiego albumu, z bardziej elektronicznym podejściem znanym z „Ornety”. Nowa płyta będzie rozpięta między tropikaliami DJ SNAKE’a, a miękkim techno rodem z Kompakt Records”.

Po premierze nowej płyty zaplanowana jest trasa koncertowa zespołu, która obejmie najważniejsze polskie miasta i będzie zupełnie nowym otwarciem KAMP! Pierwszy koncert tej trasy odbędzie się 5 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym w ramach cyklu Let’s Play in Centennial Hall.


 Bilety w cenie od 49 zł dostępne są na www.followthestep.com, w bileteriach: eBilet.pl, Biletomat – bilety online, Eventim.pl i Going., w kasie biletowej Hali Stulecia oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży (EMPIK, Saturn Polska i MediaMarkt Polska).