“JAK PIERWSZY RAZ “ KOMBII TOUR

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

24.11.2014 godz. 19:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

70 zł

Po bardzo udanych koncertach plenerowych, w których wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób, zespół KOMBII przygotowuje się do kolejnej w swojej karierze jesiennej trasy koncertowej. Podczas występów na terenie  całej Polski muzycy zaprezentuje materiał ze swojej nowej płyty „Wszystko jest jak pierwszy raz”, która w sklepach ukazała się 6 maja  2014 r. W programie koncertu na pewno pojawi się piosenka “Jak pierwszy raz” oraz kolejny singiel promujący album “Za Sobą”. Oczywiście nie zabraknie największych przebojów zespołu.

Trasa rozpocznie się 1 września w hali Podpromie w Rzeszowie. Finał przewidziany jest na 16 stycznia 2015 w Hali Arena w Poznaniu. Kontynuacją trasy po Polsce będzie turne po USA i Kanadzie, które muzycy zaplanowali na wiosnę 2015 r.

Zespół przygotowuje wiele niespodzianek dla swoich Fanów. Nowością będzie możliwość zakupienia biletu z limitowanej serii upoważniającego do wcześniejszego wejścia na miejsce koncertu oraz spotkania z zespołem (meet&greet). Szczegóły trasy znajdują się na stronach: www.kombii.pl oraz www.musicart.pl

Bilety dostępne na stronie Ticketpro.

KOMBII promocja - mniejszy format