III URODZINY CENTRUM POZNAWCZEGO HALI STULECIA

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

01.02.2015 godz. 9:00 - 01.02.2015 godz. 17:00

Miejsce

Centrum poznawcze

Bilety

normalny 12 zł ulgowy 9 zł rodzinny (2+2) 30 zł grupowy 8 zł (min. 10 osób)

Widowiskowe pokazy światła i dźwięku pod kopułą Hali Stulecia, zwiedzanie wnętrza z przewodnikiem oraz specjalna konferencja dla przewodników i pilotów „Niezwykłe opowieści: Hala Stulecia i osiedle WUWA jako atrakcje turystyczne”. Tak świętować będziemy trzecie urodziny Centrum Poznawczego Hali Stulecia, których obchody zaplanowano na 1 lutego br.

 

Centrum Poznawcze Hali Stulecia jest multimedialną i interaktywną przestrzenią przedstawiającą zwiedzającym historię Hali Stulecia, genezę jej powstania i przemian na przestrzeni lat, wprowadzając jednocześnie w świat architektonicznych projektów przyszłości. Dotykowe ekrany i mapy, interaktywna podłoga, makiety budowli, ponad 600 zdjęć i różnorodnych wizualizacji, multimedialne gry i zabawy – to wszystko prezentowane jest w klimatycznie zaaranżowanych wnętrzach, przy użyciu najwyższej jakości sprzętu audiowizualnego. Sposób prezentacji oraz historyczna narracja pozwala zwiedzającym na samodzielne odkrywanie zagadek i fenomenu konstrukcji Hali Stulecia.

Wszyscy goście, którzy tego dnia odwiedzą Centrum Poznawcze Hali Stulecia będą mogli zwiedzić wystawę oraz wnętrze budowli w urodzinowej cenie. Miłośników tradycyjnych spacerów z przewodnikiem z pewnością ucieszy możliwość zwiedzenia wnętrza Hali Stulecia i miejsc niedostępnych na co dzień dla turystów. Kulminacyjnym punktem wizyty w Centrum Poznawczym Hali Stulecia będą widowiskowe pokazy światła i dźwięku pod kopułą Hali Stulecia, tzw. videomappingi, których projekcje odbywać się będą w dniu urodzin naprzemiennie ze spacerami.

Szczegółowe informację można uzyskać pod numerem telefonu 71 / 347 51 51

* Informacje dodatkowe:

 • godziny pracy Centrum Poznawczego Hali Stulecia: 9:00-17:00

(kasy biletowe czynne są do godz. 16:30)

 • cena urodzinowego biletu wstępu, obejmującego pełne zwiedzanie Hali Stulecia wraz z pokazem videomappingu:
  • normalny 12 zł
  • ulgowy 9 zł
  • rodzinny (2+2) 30 zł
  • grupowy 8 zł (min. 10 osób)
 • pokazy videomappingu: 10:00, 12:00, 14:00, 16:00
 • spacery z przewodnikiem: 11:00, 13:00, 15:00
 • konferencja „Niezwykłe opowieści: Hala Stulecia i osiedle WUWA jako atrakcje turystyczne” dla przewodników

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Poznawcze Hali Stulecia.

Patronaty medialne: Architektura Murator, CzasDzieci.pl