GREGORIAN

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

19.01.2020 godz. 19:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

Bilety w cenie : 149 zł, 169 zł, 182zł, 209zł

Setki koncertów, mnóstwo ponadczasowych hitów i 20 lat na scenie! Uwielbiany przez publiczność chór Gregorian zaprasza na wielką jubileuszową trasę koncertową już na początku 2020 roku. Usłyszymy najbardziej znane utwory muzyki POP i ROCK  poddane wyjątkowym interpretacjom i charakterystycznej gregoriańskiej mieszance średniowiecznego brzmienia.

Bogaty repertuar grupy zawiera m.in. utwory: So Sad (Gregorian), Nothing Else Matters (Metallica), Moment of Peace (Gregorian), Join Me (HIM), Voyage Voyage (Desireless), Sadeness (Enigma), Angels (Robbie Williams), Forever Young (Alphaville), Let Down (Radiohead), Fix You (Coldplay) i wiele innych. Wraz z grupą na scenie wystąpi gościnnie znakomita wokalistka, młodsza siostra Sarah Brightman – Amelia Brightman.

Trasa została przygotowana z wielkim rozmachem, a program artystyczny utrzymany jest w nadzwyczajnej gregoriańskiej atmosferze. Nie zabraknie zapierającej dech w piersi choreografii, spektakularnych efektów scenicznych z użyciem ognia, świateł i pirotechniki. Koncerty GREGORIAN są obowiązkowym punktem w kalendarzu każdego miłośnika muzyki. Zapraszamy na największe przeboje muzyki rozrywkowej w nowej odsłonie!

Bilety dostępne na eBilet.pl, wybranych bileterniach i w punktach sprzedaży stacjonarnej.

Organizator: 

Makroconcert
High Note Events
sp. z o.o. sp. komandytowa

ul. Zbigniewa Wasiutyńskiego 3
00-707 Warszawa

www.makroconcert.com/pl