Fitness na Pergoli

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

19.07.2014 godz. 12:00 - 19.07.2014

Miejsce

Bilety

wstęp wolny

Już w sobotę 19 lipca zapraszamy na kolejne bezpłatne zajęcia „Fitness na Pergoli”. Tym razem odbędą się zajęcia „Mama i dziecko”, pilates oraz trening funkcjonalny. Zajęcia poprowadzą trenerzy trenerzy z klubu Fitness Latte. Wstęp wolny.

„Mama i dziecko” to specjalne zajęcia dla mam, na których mamy ćwiczą w towarzystwie swoich maluszków. Wszechstronny trening, który wysmukla i rzeźbi mięśnie brzucha, pośladków, ud, klatki piersiowej i ramion. Niezwykła okazja do zadbania o siebie bez wyrzutów sumienia.

Na zajęciach maluchy bawią się, odpoczywają, śpią, zawierają znajomości, ćwiczą lub pomagają mamie w ćwiczeniach jako obciążenie.

Pilates to metoda kształtowania sylwetki stworzona przez Josepha Pilatesa, która dopasowana jest do obecnych potrzeb i realiów. Pracujemy nad stabilizacją tułowia, kształtujemy smukłe mięśnie i talię osy. Pilates jest każdego, kto oczekuje dobrego wysiłku przy spokojnej relaksującej muzyce.

Trening funkcjonalny to nowoczesne i holistyczne podejście do treningu, którego podstawową zasadą jest użyteczność ćwiczeń imitujących codzienne ruchy. Zaletą wykonywania ćwiczeń złożonych jest poprawa działania układu krążenia oraz wzrost wydolności organizmu. Trening ten wszechstronnie rozwinie ciało uczestników.

 

Początek zajęć o godz. 12.00. Prosimy zabrać ze sobą karimaty lub koce.

Przypominamy, że uczestnicy zajęć sportowych otrzymują karty do zbierania naklejek za sobotnie fitness –  wystarczy wziąć udział w czterech spotkaniach, aby otrzymać nagrody od „Miasta w Formie” i partnerów.

„Fitness na Pergoli” jest elementem cyklu weekendowych imprez „Lato na Pergoli”, dzięki którym przetrwanie lata w mieście okaże się łatwiejsze i przyjemniejsze, niż myślicie! Na uczestników, oprócz zajęć sportowych, czekają atrakcje kinowe, kulinarne i animacje dla dzieciaków.

Organizatorem wydarzenia jest Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego w ramach programu „Miasto w Formie”.

plakat_final_fitness_na_pergoli_ogólny