CEZARY PAZURA w nowym programie kabaretowym „Wszyscy jesteśmy wariatami, ale tylko ja się leczę”

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

30.11.2015 godz. 19:30 - 30.11.2015 godz. 21:00

Miejsce

Centrum konferencyjne, Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

I strefa: 55zł II strefa: 45zł

Pazura

 

UWAGA! ZMIANA TERMINU! NOWA DATA WYSTĘPU TO 30.11.2015 godz. 19.30. 

Oficjalne stanowisko organizatora:

” Z uwagi na sytuacje zdrowotną i absolutną konieczność wykonania zabiegu  przez  artystę  Cezarego Pazurę , aktywności zawodowe w dniach 17-18 listopada 2015 roku nie będą możliwe do  zrealizowania. Nowa data występu to 30.11, godz. 19.30.
Miejsca zakupione przez widzów na termin 18.11 zachowują ważność i bilety będą honorowane. Widzowie, którym zmiana terminu nie odpowiada, mają prawo do zwrotu biletów. Za utrudnienia przepraszam.

Urodził się 13 czerwca 1962 r. w Tomaszowie Mazowieckim. Ukończył studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.Jest z Warszawy. I jest aktorem – takim z prawdziwego zdarzenia, który zawodowo gra w teatrach i filmach. Debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego „Czarne Stopy”, ale prawdziwą popularność przyniósł mu „Kroll” Władysława Pasikowskiego. Następnie przyszły role w takich obrazach jak „Psy” i „Kiler”, po których Cezary Pazura został idolem nastolatek.
Drapieżna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”. Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce.
Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego ostatniego programu jest „precz ze smutkiem
i szarością”. Ma odciśniętą dłoń na Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach i własną gwiazdę w Alei Gwiazd w Łodzi.

BILETY:

Kasa WCK, internetowe punkty sprzedaży:
www.ebilet.pl,
www.eventim.pl,
www.biletynakabarety.pl,
www.biletin.pl,
www.kupbilecik.pl

ORGANIZATOR:  

Stage Production

Katarzyna Michalczyk
katarzyna.michalczyk@stageproduction.pl
www.stageproduction.pl