Career EXPO

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

19.11.2014 godz. 11:00 godz. 19:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

wstęp wolny

ZBLIŻA SIĘ JESIENNA EDYCJA CAREER EXPO WE WROCŁAWIU

Targi Career EXPO to znane i skuteczne wydarzenie rekrutacyjne organizowane co pół roku we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie. W stolicy Dolnego Śląska kolejne targi odbęda się 19 listopada w Hali Stulecia, w godz. 11:00-19:00. Podczas wydarzenia ponad sto firm będzie rekrutować pracowników. Targom będą towarzyszyć także liczne atrakcje merytoryczne, których celem będzie jak najlepsze przygotowanie uczestników do zmiany lub rozpoczęcia pracy.

Targi Career EXPO to szansa dla odwiedzających na bezpośredni kontakt z potencjalnymi pracodawcami reprezentującymi najaktywniejsze pod kątem rekrutacji firmy. Wśród wystawców będą nie tylko duże korporacje, ale również dynamicznie rozwijające sięśrednie i małe firmy. Każda z nich będzie mogła zaprezentować atuty swojej organizacji oraz wejść w interakcję z kandydatami.

W programie przewidziano liczne szkolenia, warsztaty oraz prelekcje. Nie zabraknie również debat z ekspertami, podczas których kandydaci dowiedzą się m.in. jak ważne jest budowanie własnego wizerunku w social mediach oraz jak zaplanować swojąścieżkę kariery. Zaproszeni goście opowiedzą przy tej okazji o swojej drodze na szczyt. Motywacyjny wykład o wymownym tytule „Znajdź siłę“ wygłosi również gwiazda internetowego show „20m2 Łukasza“ – Łukasz Jakóbiak, który opowie o tym, jak przekuwać porażki w sukcesy i realizować własne marzenia.

Na uczestników czekają również inne atrakcje – będą mieli szansę na skonsultowanie swoich dokumentów aplikacyjnych, stworzenie profesjonalnego zdjęcia do CV czy wzięcie udziału w symulacji rozmowy kwalifikacyjnej.

Wydarzenie jest bezpłatne, jednak każdy uczestnik musi się przed nim zarejestrować i pobrać darmowy bilet ze strony: www careerexpo.pl.

W skrócie

Co? Targi Career EXPO

Kiedy?19 listopada (środa), godz. 11:00-19:00

Gdzie? Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1

Partner Główny: Lidl Polska

Więcej informacji: www.careerexpo.pl, www.facebook.com/pl.CareerEXPO

 

grafika_wydarzenie Hala Stulecia