One Love Music Festival 2019

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

23.11.2019 godz. 16:00

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

90-250zł

One Love Music Festival

16 edycja One Love Music Festival odbędzie się we Wrocławiu, 23 listopada 2019 roku. Festiwal na przestrzeni kilkunastu lat rozwinął się w wielkie święto muzyki!

Festiwal odbywa się we wspaniałych, modernistycznych wnętrzach wrocławskiej Hali Stulecia, która może pomieścić nawet 10 tysięcy osób. Profil artystyczny One Love Music Festival zdecydowanie przełamuje panujące schematy festiwalowe. Artyści prezentują najświeższe, najbardziej ambitne i ekscytujące projekty z całego świata. Festiwalowa publiczność może zatem spodziewać się prawdziwej uczty dźwięków reggae, roots, dub, ragga, hip-hop, dancehall, ska, world music, drum & bass, dubstep, breakbeat, electronic, alternative, soul a także cyfrowych eksperymentów. Muzyka i płynące zewsząd pozytywne wibracje powodują, że nie wolno tej imprezy przegapić. One Love Music Festival rozgrzewa serca i nie pozwala spokojnie usiedzieć w ten niezwykły, listopadowy wieczór. W listopadzie 2019 każdy miłośnik dobrej muzyki obowiązkowo powinien przybyć do Wrocławia na jedną z najważniejszych imprez muzycznych w Polsce!

W tym roku zagrają:
– Chase & Status (UK)
– Morcheeba (UK)
– Dub Inc (FR)
– Black Sun Empire & Multiplex MC (NL)
– Asian Dub Foundation (UK)
– Tabu (PL)
– Bob One x Bas Tajpan (PL)
– Rosalie. (PL)
– Flirtini (PL)
Kolejni wykonawcy wkrótce!

 

Bilety można kupić:

1) przez stronę internetową Festiwalu www.onelove.pl

2) w systemie sprzedaży www.ticketos.pl

3) w systemie sprzedaży www.ebilet.pl

4) w systemie sprzedaży www.going.pl

5) w całej Polsce w punktach sprzedaży Ticketmaster, Eventim i eBilet (m.in. w Salonach EMPiK, Media Experti Media Markt).

Organizator: 

Planeta Młodych
info@onelove.pl
www.onelove.pl