Beata i Bajm – 40-lecie
Płynie w nas gorąca krew

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

19.11.2018 godz. 19:30

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

79-99 zł

40 lat minęło… wielki jubileusz zespołu Bajm! #płyniewnasgorącakrew

Cztery dekady działalności, setki koncertów i mnóstwo ponadczasowych hitów, wśród których trudno wskazać te najważniejsze, ponieważ każdy z nich na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki. Grupa Bajm obchodzi w tym roku 40. rocznicę działalności i te wyjątkowe urodziny zamierza świętować wraz z fanami podczas jubileuszowej trasy koncertowej występując aż w 9 polskich miastach.

40. rocznica zobowiązuje i wymaga odpowiedniego świętowania, dlatego Bajm wyruszy w specjalną, jubileuszową trasę koncertową odwiedzając Trójmiasto, Wrocław, Kraków, Katowice, Toruń, Szczecin, Poznań, Łódź oraz Warszawę. Spektakularne multimedialne show przeniesie widzów w czasie do każdej z czterech dekad twórczości zespołu. Wysłuchamy nie tylko największe hity, ale zobaczymy również archiwalne zdjęcia, filmy i wspomnienia sprzed lat. Ponadto, zespołowi na scenie towarzyszyć będzie orkiestra. Każdy z koncertów będzie zatem wyjątkowym emocjonalnym doświadczeniem, którego żaden z fanów zespołu nie może przegapić.

 Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie organizatora: www.followthestep.com, na stronie eBilet.pl, w bileteriach Biletomat.pl, Eventim.pl i Going. oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży: Empik, MediaMarkt Polska i Saturn Polska a także w kasie biletowej Hali Stulecia.

 

Organizator: 

Follow The Step Sp. z o.o.

strona www Organizatora