Andrzej PIASECZNY „Kalejdoskop”

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

22.11.2015 godz. 18:00

Miejsce

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

Bilety w cenie 155 zł, 145 zł, 115 zł dostępne w:- kasa biletowa Hali Stulecia w Centrum Poznawczym Hali Stulecia, empik, biletin.pl, eventim.pl, ticketpro.pl, bilety24.pl

Andrzej PIASECZNY „Kalejdoskop”
z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective

Artysta, zespół oraz towarzysząca im Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective– tego nie można przegapić!

halastulecia_piaseczny_kalejdoskop_184x184„Kalejdoskop“ Andrzeja Piasecznego jest równie barwny, zaskakujący i podobnie niepowtarzalny. Owszem, wszyscy usłyszymy te same piosenki, ale przecież nie takie same. Artysta zaproponował tym razem autorskie reinterpretacje nie tylko znanych, ale wręcz uwielbianych utworów, więc każdy będzie przeżywał je przez pryzmat własnych doświadczeń, każdy doda do tych dźwięków brzmienia osobistych sentymentów, skojarzeń i wzruszeń.

„Kalejdoskop” to śmiały pomysł, ale wokalista nie szczędził sił i środków, by zrealizować swoje marzenia. Ta brawurowa realizacja nie ma precedensu w historii polskiej muzyki rozrywkowej, ale jeśli Andrzej Piaseczny nie miałby tego zrobić – to kto? Zapraszamy na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Artysty, gdzie zapewne nie zabraknie też ulubionych utworów Artysty oraz publiczności!

Organizator:

Redakcja Artystyczna Live Concert

tel. 22 403 46 65