Andrzej Piaseczny – O mnie, o tobie, o nas

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

09.12.2018 godz. 18:00

Miejsce

Wrocławskie Centrum Kongresowe

Bilety

140-160 zł

Serdecznie zapraszamy na koncert promujący najnowszą płytę Andrzeja Piasecznego „O mnie, o tobie, o nas”

Po pełnym wspomnień jubileuszowym roku 2017, w którym Andrzej Piaseczny świętował 25 lat na scenie muzycznej, przyszedł czas na nowy rozdział w jego karierze!

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów nie zwalnia tempa – w międzyczasie pojawił się jego nowy, wyczekiwany krążek. Album „O mnie, o tobie, o nas”, zawierający kompozycje Ani Dąbrowskiej, to płyta nie tylko dojrzała, ale też zaskakująco pogodna. – Tak, jestem uśmiechniętym, szczęśliwym człowiekiem – mówi o sobie wokalista, równocześnie opisując nastrój albumu.

Album „O mnie, o tobie, o nas” to 10 utworów, których treść wypływa z osobistych doświadczeń Andrzeja Piasecznego, ale dotyczy spraw znanych nam wszystkim. To piosenki o miłości i przyjaźni, o tym, że warto dawać sobie drugą szansę i o tym, że każdy dzień wśród najbliższych jest na wagę złota.

Na koncertach oczywiście nie zabraknie też znanych i od lat uwielbianych przez publiczność utworów z poprzednich płyt artysty.

Bilety w cenie 140-160 zł dostępne są w kasie biletowej Hali Stulecia, na stronie eBilet.pl, w salonach EMPiK, a także na stronach internetowych www.biletin.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz www.bilety24.pl.

 

Organizator: 

Redakcja Artystyczna Live Concert
tel. 22 403 46 65

www.liveconcert.pl
Dołącz do wydarzenia na Facebook.com