AN EVENING WITH ARNOLD SCHWARZENEGGER – IMPREZA ODWOŁANA!!!

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

17.11.2014 godz. 19:30

Miejsce

Hala Stulecia

Informujemy, że planowane na dzień 17 listopada br. spotkanie z Arnoldem Schwarzeneggerem zostało odwołane. Poniżej zamieszczamy oficjalne oświadczenie organizatora:

Szanowni Państwo,

Z przyczyn niezależnych od nas, zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane, dwa najważniejsze wydarzenia kulturalne tego roku w naszym kraju: AN EVENING WITH AL PACINO oraz AN EVENING WITH ARNOLD SCHWARZENEGGER.

Przekazuję tę informację z ogromnym smutkiem i żalem, gdyż walczyliśmy do samego końca o to, aby umożliwić polskiemu widzowi udział w unikalnych przedsięwzięciach z żywymi legendami Hollywood.

Pomimo ogromnego zainteresowania z powodu nieoczekiwanych okoliczności  nie jesteśmy w stanie podjąć się organizacji spotkań z cyklu AN EVENING WITH.  Tym samym pragnę z całego serca podziękować wszystkim osobom, współpracownikom, ale również partnerom, sponsorom i patronom, którzy przez ostatnie miesiące pracowali na realizację wspólnych marzeń. Dziękuję wszystkim, którzy zakupili bilety i informuję, że ich zwrotów należy dokonywać w miejscach ich zakupu.

W razie pytań, zespół STAGE PRODUCTION pozostaje do Państwa dyspozycji pod adresem: biuro@stageproduction.pl

Z poważaniem,

Maciej Wilk