Agnieszka Chylińska – „Warto było szaleć tak!” – 25 lat na scenie

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

11.04.2021

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

79/129 zł

Komunikat organizatora:

„Szanowni Państwo!

W związku z sytuacją epidemiologiczną i w poczuciu odpowiedzialności za Państwa zdrowie byliśmy zmuszeni podjąć decyzję o ponownym przełożeniu wszystkich wydarzeń (w tym koncertu) z udziałem Agnieszki Chylińskiej w ramach jubileuszowej trasy koncertowej “Warto było szaleć tak” z 30 października 2020 r. na dzień 11 kwietnia 2021 r .

Miejsce imprezy pozostaje bez zmian – Hala Stulecia we Wrocławiu, a o godzinach rozpoczęcia konkretnych wydarzeń będziemy Państwa jeszcze informować.

Zakupione bilety i karty wstępu zachowują ważność.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: biuro@wagart.eu

Mamy ogromną nadzieję, że do tego czasu sytuacja epidemiologiczna wróci do normy i przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności wydarzenia odbędą się w podanym terminie.”


Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…


Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” 😉

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Koncert poprzedzony jest kampanią społeczną „Pali się, bądź czujny”.

 

Bilety dostępne w serwisie: www.ebilet.pl,

 

Organizator: 

Wagart Warszawa Sp. z o.o.

biuro@wagart.eu; tel. 32 250 62 90