Agnieszka Chylińska – „Warto było szaleć tak!” – 25 lat na scenie

<< Powrót do kalendarza wydarzeń

Data i godzina

30.10.2020 godz. 19:30

Miejsce

Hala Stulecia

Bilety

79/129 zł

Kiedy skończyłam 18 lat, jedynym moim marzeniem było wyjście na scenę i wykrzyczenie swojego młodzieńczego buntu, swoich emocji, siebie…


Myślałam, że to będzie jednorazowe, że nikt nie zaufa tej szalonej i niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam. Po 25 latach, kiedy okazało się, że sen osiemnastolatki trwa i stał się moją drogą, pasją, pracą i namiętnością, muszę przyznać – w środku ciągle mam zbuntowane dziecko, które cały czas chce krzyczeć, mówić do ludzi, pragnie ich obecności i sympatii.

Dlatego na samą myśl o mojej Trasie 25-lecia czuję ogromną euforię i entuzjazm. To moje życie, największa miłość i najcudowniejsza relacja: ja i Publiczność. Bo koncert to zawsze duet: artysta i ludzie, którzy go cenią i uwielbiają słuchać.

Chcę do Was przyjść taka, jaka jestem: bezczelnie szczera, cholernie Wam oddana i mająca od lat ogromny problem ze słowem „kompromis” 😉

Przez te 25 lat razem dojrzewaliśmy. Dowiadywaliście się co u mnie po tekstach piosenek i kolejnych zmianach kolorów włosów J Bo ja właśnie taka jestem: zmienna i konsekwentna w swoim szaleństwie.

Ta trasa jest WAM dedykowana. O Was myślałam, gdy ją przygotowywaliśmy i to ja na Was czekam. Bądźmy tam razem szczęśliwi i dobrze się bawmy, bo o to właśnie chodziło tej osiemnastoletniej dziewczynie 25 lat temu. WARTO BYŁO SZALEĆ TAK!

Koncert poprzedzony jest kampanią społeczną „Pali się, bądź czujny” – godz. 19:00

 

Bilety dostępne w serwisie: www.ebilet.pl,

 

Organizator: 

Wagart Warszawa Sp. z o.o.

biuro@wagart.eu; tel. 32 250 62 90

Komunikat organizatora ws. zmiany daty koncertu:

„Szanowni Państwo,

Z pełnym szacunkiem  do Waszego zdrowia przenosimy koncert Agnieszki Chylińskiej na jesienny termin tj. 30.10.2020 r , godz. 19:30.

Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność.”