sylwester 2017

1200x600

SYLWESTER W HALI STULECIA – NAJWIĘKSZYM KLUBIE DISCO!

fb-518bc34b5059906f1423abe3d8cd8998

 

Zabawa sylwestrowa w największym klubie muzycznym w Polsce !

W ten wyjątkowy wieczór, ostatni dzień 2017 roku, Hala Stulecia zamieni się w tętniący muzyką i wspaniałą zabawą klimatyczny klub, w którym górować będzie muzyka dyskotekowa, od największych hitów wszech czasów, do nowości królujących na aktualnych listach przebojów. Na gości czekać będzie specjalna oprawa świetlna oraz największy w Polsce multimedialny ekran, na którym zobaczymy wizualizacje nawiązujące do hitów najsłynniejszych artystów sceny muzycznej. W centralnym miejscu, tuż pod zabytkową, przepiękną kopułą Hali Stulecia, zlokalizowany będzie gigantyczny parkiet, a  oprawę muzyczną dodatkowo wzbogaci solistka Kamila Tworek śpiewająca na żywo. Całość wydarzenia poprowadzi dwóch profesjonalnych didżejów: DJ OMENIO i DJ GAMBIT, którzy porwą do zabawy wszystkich gości bez wyjątku. O północy pod kopułą zaplanowano efekty specjalne, które towarzyszyć będą uroczystemu rozpoczęciu 2018 roku. Goście będą mogli uczestniczyć w zabawnych konkursach, a na zwycięzców czekają ciekawe nagrody!

Uczestnicy zabawy mogą wybrać jeden spośród dwóch pakietów:

Pakiet SILVER w cenie 109zł/os.

obejmuje: bilet wstępu, wejście do strefy C, program artystyczny, udział w konkursach oraz szampańską zabawę na parkiecie do białego rana! Możliwość zakupu ciepłych i zimnych przekąsek, napoi i produktów alkoholowych w strefie gastronomicznej, która znajdować się będzie w kuluarach Hali Stulecia. Szczegółowe menu oraz ceny dostępne TUTAJ

Pakiet GOLDw cenie 299zł/os.

obejmuje: bilet wstępu, miejsce siedzące przy stole w strefie A lub B, wejście do strefy C, ciepłe posiłki oraz zimne przekąski w formie bufetu dostępne w strefach,  open bar /napoje alkoholowe i bezalkoholowe bez ograniczeń/ , program artystyczny, udział w konkursach oraz szampańską zabawę na parkiecie do białego rana! Szczegółowe menu dostępne TUTAJ . Na powitanie, na każdym stoliku znajdować się będzie jedna butelka alkoholu, późnej napoje alkoholowe dostępne będą wyłącznie w barze, osobnym dla każdej ze stref. Poza ciepłymi posiłkami dostępnymi w formie szwedzkiego bufetu po północy serwowany będzie dodatkowo żurek.

SYLWESTER 2017 – PRZESTRZEŃ HALI STULECIA W PODZIALE NA STREFY – SCHEMAT

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM  IMPREZY  : Regulamin Sylwestra 2017-2018

 

KUP BILET

/ przy zakupie całych ośmioosobowych  i dziesięcioosobowych stolików proponujemy  rabaty /

Relacja fotograficzna -SYLWESTER 2016/2017: